Tipsport.cz

Aktuality

Ženský tým remizoval v Čáslavi

Ženský tým remizoval v Čáslavi

22.09.2019 / Ostatní

Ve 3. kole 2. ligy žen cestovaly Hanačky do Čáslavi. Po bezbrankovém prvním poločasu se do vedení dostaly v 55. minutě domácí hráčky. Na to ale fotbalistky Sigmy dokázaly zareagovat a v 69. minutě díky Bulavové srovnaly na konečných 1:1. V dalším kole přivítá náš ženský tým SK Líšeň. Zápas se odehraje 28. 9. od 15:00 na hřišti v Drahlově.

FK Čáslav ženy - SK Sigma Olomouc ženy  1:1 (0:0)

Branky: 55. Melcherová - 69. Bulavová.

ŽK: Brudná, Knápková.

ČK: Brudná.

Sestava: Bednaříková (C) - Gnipová, Houdková, Holcová, Makošová - Vítková (76. Halgašová), Koudelková - Brudná, Bulavová, Večeřová(46. Vajdíková) - Pěrušková (62. Knápková).

Hodnocení trenéra Fojtíka: Věděli jsme o dobrých technických dovednostech domácího týmu. Proto jsme chtěli hrát ze zajištěné obrany a k tomu podat zodpovědný a bojovný výkon. V prvním poločase se nám to také dařilo. Ve druhém jsme už soupeřkám přenechávali více prostoru a dostali se tak pod neustálý tlak, jednak naší laxností a nedůrazem, poté také i kombinační hrou domácích. Důležité bylo, že se holky po obdržené brance oklepaly. Vyšel nám také záměr vysunout Bulavovou na hrot. Vzhledem k průběhu zápasu jsme za bod rádi.
 OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná