Aktuality

Ženský tým remizoval doma s Teplicemi

Ženský tým remizoval doma s Teplicemi

28.10.2019 / Ostatní

Ženský tým SK Sigma Olomouc remizoval v 8. kole 2. ligy žen na domácím hřišti v Drahlově s Teplicemi 1:1. Soupeřky Hanaček se dostaly do vedení ve 32. minutě zápasu. Odpověď na vedení Teplic našla Sigma na začátku druhého poločasu, kdy vyrovnala Makošová. I přes velkou snahu se olomouckým hráčkám nepodařilo vstřelit vítěznou branku, a tak ze zápasu s Teplicemi vytěžily pouze bod. Další utkání odehrají 2. 11. v Praze proti tamnímu FC.

SK Sigma Olomouc ženy - FK Teplice ženy 1:1 (0:1)

Branky: 47. Makošová - 32. Fryčová.

ŽK: Makošová.

Sestava: Bednaříková - Gnipová, Holcová, Houdková, Vykopalová - Vítková, Koudelková (85. Knápková) - Brudná (64. Skupinová), Bulavová, Makošová (75. Vajdíková) - Halgašová (55. Tomešová).

Hodnocení trenéra Fojtíka: Do utkání jsme vstoupili s cílem vysoko presovat hráčky Teplic a hrát v opravdu rychlém tempu. Celý první poločas to byla stejná písnička jako proti Hradci. Bylo nás plné hřiště. Bohužel nás sráží hrubé individuální chyby, které soupeřky nekompromisně trestají. Vstup do druhého poločasu nám vyšel excelentně. Rychle jsme srovnali a ukázali jsme obrovskou chuť zápas otočit v náš prospěch. Tentokrát tomu ale chybělo více klidu v zakončení, tam se trápíme. V sobotu 2. 11. nás čeká nevyzpytatelný soupeř - FC Praha, kde nás nečeká nic lehkého. My se však dobře připravíme a uděláme pro tři body vše, co bude v našich silách.
 OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná