Tipsport.cz

Aktuality

Devět hráčů Sigmy v mládežnických reprezentacích

Devět hráčů Sigmy v mládežnických reprezentacích

29.05.2019 / Ostatní

Hned devět hráčů vyšle SK Sigma Olomouc na srazy mládežnických reprezentací! Úspěch týmu U21 v Juniorské lize se odrazil v počtu pozvánek do reprezentační dvacítky. Na soustředění do Písku pocestuje pět hráčů mistrovského týmu. Jedná se o Pavla Zifčáka, Jakuba Matouška, Ondřeje Zmrzlého, Mojmíra Chytila a Jiřího Slámu, který zároveň figuruje v listině náhradníků reprezentace do 21 let. Případného nominace do reprezentační dvacítky se mohou dočkat také brankář Denis Gröger a záložník Jiří Spáčil, kteří se nachází v okruhu náhradních hráčů.

Dva zápasy proti Bosně a Hercegovině si v barvách národního týmu do 18 let zahrají Jakub Trefil, Miloš Šidlík a Filip Twardzik. První zápas se odehraje 4. 6. v Táboře a druhý o dva dny později, tedy 6. 6. ve Vlašimi.

Tím výčet olomouckých hráčů v mládežnických reprezentacích nekončí. Nominaci do reprezentační šestnáctky, která sehraje dva duely proti Gruzii, obdržel obránce Jakub Coufal. Utkání se odehrají 4. 6. a 6. 6. prvně v Přešticích a následně v Dobřanech. Do listiny náhradníků byli zařazeni také další hráči z klubové akademie Kryštof Daněk, Filip Uriča a Radek Vítek.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná