Tipsport.cz

B-tým vyhrál derby s Baníkem

29.09.2019 / B tým

B-tým SK Sigma Olomouc vybojoval v 9. kole MSFL cenou výhru na hřišti Baníku Ostrava. Tři body zajistili Hanákům brankami Zlatohlávek a Chytil. Svěřenci trenéra Chromého se po výhře usadili na druhém místě tabulky se ztrátou pouhých dvou bodů na první Blansko. Dalším soupeřem Sigmáků bude Zlín, zápas je naplánovaný na neděli 6. 10. od 10:15 na hřišti č. 2 Androva stadionu.

FC Baník Ostrava B - SK Sigma Olomouc B 1:2 (0:0)

Branky: 66. Lokša - 53. Zlatohlávek z pen., 56. Chytil.

Rozhodčí: Pfeifer - Pelikán, Tomanec (Racek).

ŽK: Velner - Chytil, Grygar, Galus M., Zima, Zlatohlávek.

Sestava: Trefil - Diblík, Zima, Neuer, Zmrzlý - Grečmal, Spáčil (90+1. David), Grygar, Zlatohlávek (84. Beňa), Galus M. (90+3. Baďura) - Chytil (73. Voleský). Trenér: Chromý.

B tým porazil Vratimov dvěma góly GaluseB tým porazil Vratimov dvěma góly Galuse
| 23.10.2021
Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča