Zápas století 8.9.2019 14:00

Žáci změřili síly s Ústí nad Labem a Jihlavou

31.03.2019 / SCM

Žáci SK Sigma během víkendu nelenili. Týmy do 14 a 13 let ještě před zahájením soustředění v Nizozemsku stačily zvítězit nad FK Ústí nad Labem. Žáci U12 a U11 se postavili starším soupeřům z Vysočiny Jihlava. Nahlédněte do přehledu výsledků níže a zjistěte, jak se našim mladým fotbalistům dařilo.

Konečný výsledek FK ÚSTÍ NAD LABEM U14 – SK SIGMA OLOMOUC U14 0:5 (0:3)
Branky Pavlíček, Řezníček, Novotný, Proniuk, Riedl
Sestava SK Sigma Mazur – Knebl (36. Třeštík), Novotný, Strnisko, Kořenovský (36. John) – Horák, (36. Miler), Řezníček (50. Foukal), Pavlíček (36. Chudoba), Šimek (36. Proniuk) – Uriča (36. Riedl), Špangr (36. Zdráhal)
Hodnocení trenéra Čecha S bojovným soupeřem jsme předvedli kvalitní výkon. Přehrávali jsme ho pěknými kombinacemi a kvalitní přechodovou fází. Chválím kluky za trpělivou hru ve druhém poločase, kde soupeř bránil v hlubokém bloku a hrozil z brejkových situací, které jsme si ale dokázali pohlídat.
Konečný výsledek FK ÚSTÍ NAD LABEM U13 – SK SIGMA OLOMOUC U13 5:6 (1:3, 2:2, 2:1)
Branky Holec 2x, Tomaj, Vágner 2x, Kouřil
Hodnocení trenéra Kaliny Proti houževnatému soupeři jsme postupem času přebírali otěže zápasu. Dařila se kombinace, vytvářeli jsme si brankové příležitosti a soupeře drželi daleko od vlastní branky. Po zbytečných chybách, nepřesností a malé odvaze v zakončení jsme soupeři nedokázali výsledkově odskočit.
Konečný výsledek FC VYSOČINA JIHLAVA U13 – SK SIGMA OLOMOUC U12 13:5 (5:0, 4:1, 4:4)
Hodnocení trenéra Zápas se starším soupeřem nám ukázal chyby, které hráči proti stejně starým tolik nevnímají. Navíc soupeř tyto chyby dokázal gólově potrestat. Z naší strany to byl nevýrazný výkon, kterému navíc chyběla větší herní odvaha. Paradoxně nejvíce jsme se vyrovnali soupeři v poslední třetině, kdy jsme zvládli být kvalitní v přechodu, a naopak donutit soupeře k chybám.
Konečný výsledek FC VYSOČINA JIHLAVA U12 – SK SIGMA OLOMOUC U11 4:9
Hodnocení trenéra Hrubého Dobré utkaní plné hezkých fotbalových akcí. První třetina z naší strany byla opatrná a nedůrazná. Po individuálních chybách jsme prohráli 1:3. Druhé dvě třetiny byly v naši režii. Kvalitním výkonem, kdy jsme dodržovali herní úkoly, které jsme si dali, jsme soupeře do ničeho nepustili. O rok staršího soupeře jsme předčili v soubojích, rychlosti, a hlavně v kvalitě na míči. Naším dobrým pohybem jsme vytvářeli velký tlak, ze kterého pramenilo spoustu chyb, které jsme dokázali potrestat. Všech 13 nominovaných hráčů ukázalo svou herní kvalitu. Snad nám aktuální forma vydrží a bude dále stoupat.

Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16