Tipsport.cz

Aktuality

Fanzóna ve středu otevřena, na Baník z důvodu bezpečnosti nebude

Fanzóna ve středu otevřena, na Baník z důvodu bezpečnosti nebude

02.06.2020 / A tým

Hráče Sigmy Olomouc čeká další anglický týden. V něm se v rozmezí pěti dnů postaví hned dvěma celkům, nejdříve budějovickému Dynamu a následně na domácí půdě Baníku Ostrava. Oba zápasy bude možné sledovat na televizní stanici O2TV. První z nich pak fanoušci budou moci vidět také ve Fanzóně u Galerie Šanovka. Na duel s Baníkem však bude Fanzóna z bezpečnostních důvodů uzavřena. 

Ve středu 3. června čeká Sigmu další ligový duel. Tentokrát bude cestovat do Českých Budějovic. Zápas začíná v 18:00 a můžete jej sledovat živě z Fanzóny Sigma vedle Galerie Šantovka. Brány fanzóny se fanouškům otevřou už v 17:00. Nadále platí, že vstup do fanzóny je zdarma pouze však s platnou vstupenkou, kterou získáte v síti Ticketportal. Utkání Sigmy na jihu Čech můžete sledovat také na svých televizorech na stanici O2 TV Fotbal nebo v textovém online přenosu na našem webu.

Tento týden odehrají Hanáci ještě jedno ligové kole, kdy v neděli od 17:00 přivítají na Andrově stadionu ostravský Baník. S ohledem na nařízení státních orgánů se zápas odehraje v přítomnosti pouze 300 osob včetně hráčů, realizačních týmů, pořadatelské služby a dalších. Stejně jako proti Příbrami umožní klub přístup dohromady 50 fanouškům z „kotle na Tribuně Karla Brücknera“ a fanouškovské skupiny na jižní tribuně. Více informací k přístupu fanoušků na stadion a ke kompenzacím permanetkářů naleznete zde.

Nedělní derby Sigmy s Baníkem bohužel nebude možné sledovat ve fanzóně. Jelikož je pro nás bezpečnost našich fanoušků prioritou, rozhodli jsme se na základě doporučení bezpečnostních složek ponechat fanzónu uzavřenou. I zápas Sigma – Baník bude vysílán živě na O2 TV Fotbal, zápas také přineseme v textovém online přenosu na klubovém webu.

Děkujeme za pochopení.
A tým - další aktuality:

Sigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrakSigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrak
| 12.05.2021
80 let Androva stadionu: Malé EURO80 let Androva stadionu: Malé EURO
| 12.05.2021
Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného koleneJakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene
| 11.05.2021
Jean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresuJean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresu
| 10.05.2021
Video: Aleš Mandous po utkání se SlaviíVideo: Aleš Mandous po utkání se Slavií
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
| 09.05.2021
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
| 09.05.2021
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!
| 07.05.2021
31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii
| 07.05.2021
Informace pro permanentkáře k utkání se SlaviíInformace pro permanentkáře k utkání se Slavií
| 03.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná