Aktuality

Béčko a mládežnické kategorie zpět ve společném tréninku

Béčko a mládežnické kategorie zpět ve společném tréninku

04.12.2020 / Ostatní

B-tým i mládežnické kategorie od včerejšího dne opět plnohodnotně trénují v kompletním složení. Stalo se tak na základě přechodu České republiky do 3. stupně protiepidemického systému PES.

„Tréninkový proces se snažíme maximálně přizpůsobit stávajícím opatřením. Aktuálně jsou již v tréninkovém procesu všechny naše mládežnické kategorie včetně dorostenek a žákyň. Netýká se to pouze Sigmácké pohybové školičky, ve které evidujeme více jak 50 dětí. V současné situaci tak nejsme schopni zajistit optimální chod školičky. Z toho důvodu ji ponecháváme uzavřenou,“ vysvětluje sekretář mládeže a šéftrenér přípravek Michal Hrubý.

„Můžu říct za všechny trenéry, že jsme velmi rádi, že kluky máme zpět na hřišti. Bylo to dlouhé. Jsem přesvědčený o tom, že hráči už se nemohli dočkat, až si konečně zahrají fotbal a uvidí se spoluhráči,“ kvitoval návrat ke společnému tréninku trenér B-týmu a šéftrenér mládeže Augustin Chromý.

„Obvykle máme v předvánočním období už po soutěžích, a proto jsme vždy měli prostor umožnit klukům vyzkoušet si jiné sporty jako hokej, florbal nebo box, aby opustili pohybové stereotypy fotbalu. To musíme letos změnit. Kluci jsou nažhavení na fotbal, proto tréninky přizpůsobíme tak, aby byly co nejvíce herní,“ dodává Chromý.

Jako jediný tým se zatím do tréninku nezapojily ženy.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná