Tipsport.cz

Aktuality

Nakupte na našem eshopu a získejte roušku SK Sigma zdarma

Nakupte na našem eshopu a získejte roušku SK Sigma zdarma

06.04.2020 / Ostatní

V oficiálním sigmáckém Fanshopu nezahálíme ani v době koronavirové. Fotbal se sice nehraje, ale sigmácké suvenýry pro vás máme stále nachystané. A proč si neudělat radost pozorností v barvě svého oblíbeného klubu? Myslíme na naše fanoušky i v této neobvyklé době a tak jsme pro vás přichystali speciální akci, při které můžete získat roušku s motivem SK Sigma Olomouc.

Roušky šijeme každý den, máme tři stroje a řadu pomocníků, kteří stříhají látky a navlékají gumičky. Roušky primárně rozmísťujeme pokud možno tam, kde jsou potřeba. V minulém týdnu jsme je věnovali supermarketu Billa, na další místa se chystáme.

Naše šicí kapacity jsou omezené, ale nechceme zapomenout ani na naše fanoušky. Proto nyní ke každému nákupu v klubovém Fanshopu obdržíte roušku s logem Sigmy zdarma! Pozor, abyste roušku mohli získat, musí být nákup alespoň v hodnotě 300 Kč. Za objednávku za 600 Kč poté dostanete roušky dvě, za 900 Kč tři a tak dále.

Roušky máme v barvě sigmácké modři s bílým logem, šijeme je však i v barvě černé. Budete-li mít zájem o černou, připište požadavek k objednávce do poznámky. Stejně tak si můžete zvolit dospělou či dětskou velikost.

Kamenná prodejna u Androva stadionu je uzavřena, zboží tak objednávejte přes náš eshop na tomto odkaze: https://eshop.sigmafotbal.cz/

Důležité informace k objednávkám:

  • Zboží zašleme na vaši adresu, pouze však po zaplacení předem, ne na dobírku!!! Usnadníte tak práci řidičům PPL. Pomáhejme také jim!

  • Dopravné 100 Kč se do částky nezapočítává!

  • Jelikož máme otevřen náš PPL PARCEL SHOP (uloženku/zásilkovnu PPL) v pracovní dny od 10 do 12 hodin, objednávku si můžete vyzvednout v tuto dobu ve Fanshopu, kde zboží připravíme a nachystané jen předáme.

  • Fanshop není otevřen! Objednávka vám bude prostřednictvím PPL Parcel Shopu opravdu jen vydána. AKCEPTUJEME POUZE PŘEDEM ZAPLACENÉ OBJEDNÁVKY!

Pokud budete s nákupem spokojeni, do zpráv na našem facebookovém profilu nám pošlete fotku v sigmácké roušce. Budeme to brát jako odměnu! Nákupem pomáháte svému klubu a za to Vám moc děkujeme!

Společně vše zvládneme!OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná