Aktuality

Jan Chladil oceněn za přínos českému fotbalu

Jan Chladil oceněn za přínos českému fotbalu

07.02.2020 / Ostatní

O tom, že trávník Androva stadionu patří k jedněm z nejlepších v lize, jsme se mohli přesvědčit již v roce 2018, kdy byl náš trávníkář Dušan Romanovský oceněn titulem Groundsman roku („trávníkář roku“). Další krásné ocenění tentokrát putovalo do rukou našeho provozního manažera, dlouholetého pracovníka Sigmy, velkého srdcaře a vynikajícího bývalého záložníka Jana Chladila.

Jan Chladil je odborníkem přes péči o sigmácké fotbalové trávníky a společně se svým týmem se stará o to, aby hřiště a areály našich fotbalových hřišť byly vždy v nejlepším stavu.

Na počátku února se uskutečnil odborný seminář profesionálních správců fotbalových hřišť pořádaný ve spolupráci se spolkem IOG (Institute of Groundsmanship) a Fotbalovou asociací České republiky, kde pan Chladil obdržel cenu za přínos českému fotbalu v modernizaci fotbalových hřišť a stadionů. Prestižní cenu převzal z rukou šéfa IOG Velká Británie Geoffa Webba, předsedy FAČR Martina Malíka, předsedy Komise pro stadiony a hrací plochy Rostislava Votíka a Aleše Jakla, manažera pro fotbalová hřiště společnosti Agro CS a.s.

Panu Chladilovi a také celému technickému úseku patří obrovský dík za jejich poctivou práci!


1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg
4.jpeg
5.jpeg
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná