Aktuality

B-tým a týmy akademie se postupně vratí k tréninku

B-tým a týmy akademie se postupně vratí k tréninku

07.05.2020 / Ostatní

Na základě rozvolňování mimořádných opatření Vlády ČR v oblasti sportu se od 11. května budou B-tým a družstva klubové akademie postupně vracet k tréninkovému procesu. Zahájení tréninkového procesu je podmíněno dodržováním všech bezpečnostních a hygienických opatření stanovených v souvislosti s epidemiologickou situací v ČR.

V pondělí se vrátí ke společnému tréninku na hřišti hráči B-týmu, U19 a U18. V úterý je budou následovat dorostenecké kategorie U17 a U16. O datu začátku tréninkového procesu žáků a přípravek se rozhodne v průběhu příštího týdne.

„Zdraví hráčů a všech členů klubu je pro nás prioritou. Cítíme za všechny velkou zodpovědnost, proto se vracíme do tréninkového procesu později, než některé jiné kluby. Chceme si být maximálně jistí, že jsme vše připravili tak, aby tréninky probíhaly podle vládních nařízení,“ řekl manažer mládeže SK Sigma Olomouc Jakub Beneš. „Jsem rád, že se sport znovu stává nedílnou součástí našich životů, protože jeho důležitá role ve společnosti je neoddiskutovatelná,“ dodal Beneš.

K zapojení se do tréninku bude u hráčů mladších 18 let potřeba doložit písemný souhlas rodičů.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná