Aktuality

U12 obsadila na turnaji ve Spořicích 5. místo

U12 obsadila na turnaji ve Spořicích 5. místo

08.09.2020 / Sportovní třídy

Kategorie U12 se o víkendu zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje ve Spořicích u Chomutova. Během dvou dnů čekal olomoucké mladíky náročný program v podobě 15 utkání. V nich zaznamenali 8 vítězství, 3 remízy a 4 prohry. V konečném zúčtování obsadili sigmáci 5. místo.

„Turnaj obsazený pouze z účastníků první ligy loňského ročníku sliboval kvalitních 15 utkání ve dvou dnech. Během prvního dne byly naše výkony jako na houpačce, kdy jsme střídali aktivní, živé výkony s pasážemi, kdy jsme ztráceli míče v jednoduchých herních situacích. Obdržené góly jsme dostávali především po špatném dostoupení hráčů, které nám dělalo první den problémy,“ řekl po prvním turnajovém dni trenér Pilarčík.

Během druhého hracího dne viděl u svých svěřenců zlepšení. „Snažili jsme se lépe dostupovat soupeře a v prvních utkáních se nám to dařilo. Soupeře jsme dominantním výkonem přehráli. Skvělý výkon kluci také předvedli v utkání s Baníkem Ostrava, který celý turnaj ovládl a odvezl si první místo. Utkání bylo kvalitní a vyrovnané s chutí porvat se o každý metr hřiště. Zápasu by více slušela remíza, nicméně štěstí v podobě vstřelené branky se přiklonilo na stranu Baníku. Ve zbývajících dvou utkáních již na klucích byla vidět znatelná únava, která se projevila v horší koncentraci a z toho pramenících individuálních chyb. Sparta Praha zápas zaslouženě ovládla a získala tři body,“ uvedl Pilarčík.

Sigma obsadila celkové 5. místo. Před ní skočili Baník Ostrava, Sparta Praha, Slavia Praha a Viktoria Plzeň.„V celkovém hodnocení naši svěřenci předvedli mnoho kvalitních individuálních i týmových dovedností. Získali spoustu cenných zkušeností, které by měly sloužit jako odrazový můstek a motivace k další poctivé práci na trénincích,“ zhodnotil působení svého týmu na turnaji trenér Pilarčík.

„Na závěr bych chtěl poděkovat organizátorům turnaje za skvělou organizaci a pohodovou atmosféru v průběhu celého turnaje,“ dodal.

Výsledky (hráno 7+1; 1x18 minut)

První hrací den:

Sigma – Slovácko 1:1

Sigma – Mladá Boleslav 0:0

Sigma – Příbram 2:0

Sigma – Zlín 3:0

Sigma – Liberec 3:1

Sigma – Plzeň 1:2

Sigma – Slavia Praha 2:4

Sigma – Bohemians Praha 1:0

Druhý hrací den:

Sigma – Opava 2:1

Sigma – České Budějovice 2:1

Sigma – Karviná 2:0

Sigma – Jablonec 2:0

Sigma – Baník Ostrava 0:1

Sigma – Sparta Praha 0:5

Sigma – Teplice 0:0


whatsapp-image-2020-09-07-at-21-14-45.jpeg





Sportovní třídy - další aktuality:

Výsledky víkendových utkání mládežeVýsledky víkendových utkání mládeže
| 06.12.2021
Starší žáci podlehli Zbrojovce BrnoStarší žáci podlehli Zbrojovce Brno
| 29.11.2021
Starší žáci porazili Slovácko Starší žáci porazili Slovácko
| 21.11.2021
Žáci Sigmy jasně přehráli HodonínŽáci Sigmy jasně přehráli Hodonín
| 18.11.2021
Starší žáci přehráli ŠumperkStarší žáci přehráli Šumperk
| 14.11.2021
Mladší žáci zakončili podzimní část soutěže výhrou nad ŽďáremMladší žáci zakončili podzimní část soutěže výhrou nad Žďárem
| 07.11.2021
Žákovské soutěže pokračovaly i ve sváteční denŽákovské soutěže pokračovaly i ve sváteční den
| 29.10.2021
Sigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův BrodSigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův Brod
| 24.10.2021
Osmnáctka a šestnáctka rozstřílely PorubuOsmnáctka a šestnáctka rozstřílely Porubu
| 16.10.2021
Interliga U13 a U12 pokračovala 4. kolemInterliga U13 a U12 pokračovala 4. kolem
| 10.10.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri