Tipsport.cz

B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily

09.09.2020 / B tým

B-tým v dnešním vloženém 16. kole MSFL remizoval na půdě Baníku Ostrava 2:2. Svěřenci trenéra Chromého od 16. minuty prohrávali po brance ostravského Martišiaka. Poté skóre otočili a dostali se do vedení 2:1 díky brankám dvou hráčů z kádru A-týmu Dominka Radiče a Jakuba Yunise. Ten za B-tým skóroval potřetí v řadě. Poločasové vedení Olomoučtí bohužel neudrželi do konce zápasu, když v 79. minutě inkasovali z kopačky Martiníka. Sigma si tak z Ostravy odváží pouze bod.

V dalším utkání přivítá béčko v neděli 13. 9. lídra tabulky Hlučín. Hrát se bude od 10:15 na Andrově stadionu.

FC Baník Ostrava B – SK Sigma Olomouc B 2:2 (1:2)

Branky: 16. Martišiak, 79. Martiník – 31. Radič, 45. Yunis.

Rozhodčí: Volek – Zaoral, Pospíšil.

Sestava: Trefil – Diblík, David, Kotouč (83. Neuer), Galus M. – Grečmal, Hasuknecht (46. Bednár), Grygar (90. Hapal), Šíp – Yunis, Radič. Trenér: Augustin Chromý.

B tým stáhl tříbrankové manko a se Znojmem ubojoval bodB tým stáhl tříbrankové manko a se Znojmem ubojoval bod
| 13.11.2021
B tým přivezl výhru z Dolního BenešovaB tým přivezl výhru z Dolního Benešova
| 06.11.2021
B tým porazil Jihlavu 3:1 a pokračuje na vítězné vlněB tým porazil Jihlavu 3:1 a pokračuje na vítězné vlně
| 31.10.2021
B tým porazil Vratimov dvěma góly GaluseB tým porazil Vratimov dvěma góly Galuse
| 23.10.2021
Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!