Aktuality

Nadělujte s námi Ježíška! Zapojte se do aukce dresů osobností Sigmy

Nadělujte s námi Ježíška! Zapojte se do aukce dresů osobností Sigmy

09.12.2020 / Ostatní

Vánoční svátky se blíží a tak myslíme na ty, jimž nebylo přáno. Rádi bychom fanouškům Sigmy a všem dobrým duším představili projekt, za nímž stojí iniciativa Děti dětem. Do charitativního projektu s názvem „Nadělujte s námi Ježíška“, který má za cíl splnit přání několika vybraným dětem a učinit jejich Vánoce nezapomenutelnou chvílí, se zapojilo také několik osobností z SK Sigma Olomouc.

O iniciativě Děti dětem jste již v minulosti mohli slyšet. Toto uskupení organizuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, na kterých se formou vstupného, startovného a darů vybírají prostředky na podporu konkrétního dítěte. Se Sigmou Olomouc spolupracuje již delší dobu. Poslední větší spolupráce vznikla v září loňského roku, kdy Sigma věnovala organizaci Děti dětem 100 tisíc korun z výtěžku ze vstupného na „Zápas století“.

Součástí akce „Nadělujte se námi Ježíška 2020“ je mimo jiné také dražba dresů, a to nejen současných i bývalých fotbalových osobností našeho klubu. V dražbě můžete získat například dres Davida Rozehnala, reprezentační dres Václava Jemelky podepsaný celým týmem, dres Romana Hubníka, dres Martina Hály podepsaný celým týmem SK Sigma Olomouc, dresy takových osobností jakými jsou David Kobylík, Michal Kovář, Tomáš Janotka, Aleš Škerle, Marek Heinz či Michal Ordoš. Vydražit si můžete také rukavice a dres Martina Blahy, bývalého gólmana a současného trenéra mládežnických brankářů Sigmy Olomouc, který je zároveň patronem celého projektu.

Aukce probíhá online na stránce http://deti-detem.com/aukce do neděle 13. prosince!

Budeme moc rádi, pokud se do dražby zapojíte a i v této nelehké době podáte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Děkujeme!


jezisek-spolecna-fotka.jpg
rozehnal-ii.jpg
sigma-a-tym.jpg
hubnik-iii.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri