Aktuality

Premiéra filmového dokumentu Sigma stoletá bude 9. září!

Premiéra filmového dokumentu Sigma stoletá bude 9. září!

10.08.2020 / Ostatní

Filmový dokument Sigma stoletá získal po bezmála dvouletém úsilí jasné obrysy. Premiéra očekávaného filmu o stoleté historii fotbalového klubu SK Sigma Olomouc se uskuteční 9. září 2020 v multikině Premiere Cinemas v Šantovce.

Prakticky 2 roky trvající usilovná činnost na filmovém dokumentu Sigma stoletá se blíží ke konci. Jak jsme již před několika měsíci avizovali, vypravěčem příběhu olomouckého fotbalového klubu se stal jeho skalní fanoušek a úspěšný herec i režisér Miroslav Krobot. Aktuálně na filmu probíhají poslední úpravy. Pokud se už teď nemůžete dočkat, nezoufejte, od nedělního večera můžete na klubovém YouTube kanále Sigma TV zhlédnout trailer připravovaného filmového dokumentu.

Slavnostní premiéra proběhne ve středu 9. září se začátkem v symbolických 19:19 v Premiere Cinemas v Galerii Šantovka a nebude na ní chybět více než 500 hostů z řad bývalých či současných hráčů, trenérů a funkcionářů.

Po slavnostní premiéře bude od 21:00 následovat první projekce pro fanoušky. Další budou následovat v nadcházejících dnech vždy od 18:30. Cena vstupenek bude obdobná jako na všechny ostatní filmy uváděné v Premiere Cinemas Olomouc – 179 Kč dospělý, 149 Kč student, dítě a senior. Při zakoupení vstupenek na pokladnách kina budou moci uplatnit 50 % slevu všichni, kteří si zakoupili vstupenku na virtuální zápas Sigma – Real Madrid. Tuto vstupenku bude potřeba předložit vytištěnou na pokladnách kina. Slevu nelze uplatnit při online nákupu.

O datu zahájení předprodeje budeme informovat v následujících dnech.

Sigmáci, těšíme se na vás!
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná