Tipsport.cz

Aktuality

Brzké vedení k bodům nevedlo. Ženy prohrály s Braníkem

Brzké vedení k bodům nevedlo. Ženy prohrály s Braníkem

11.10.2020 / Ostatní

Ženský tým SK Sigma Olomouc prohrál v 6. kole 2. ligy žen na hřišti Braníku 1:3. Přestože Hanačky šly do brzkého vedení, které zařídila v 15. minutě Alena Štajgrová, domácí hráčky dokázaly třemi brankami otočit vývoj utkání.

„Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu a po celý zápas vytrvale pršelo. Přestože holky do utkání daly maximum, domácí Braník byl o něco důraznější a hlavně efektivnější v zakončení, což vyrovnané utkání nakonec rozhodlo. Podařilo se nám jít brzy do vedení po vydařené střele Štajgrové. Měli jsme několik dalších slibných šancí, ale nebyli jsme dostatečně důrazní v koncovce. Domácí se vrátili do utkání díky brance po rohovém kopu. Druhý poločas už to byl pouze boj, ve kterém se štěstí přiklonilo na domácí stranu,“ zhodnotil utkání trenér Vlastimil Zeman.

ABC Braník ženy – SK Sigma Olomouc ženy 3:1 (1:1)

Branky: 38. a 90. Jarolímková, 58. Stará – 15. Štajgrová. Rozhodčí: Navara – Zloch, Novosád. ŽK: Jarolímková.

Sestava: Navrátilová D. - Barošová, Skaláková (58. Čislinská), Holcová, Zbořilová (46. Pěrušková), Brudná, Navrátilová V. (69. Oršelová), Gnipová, Muláková, Skupinová (80. Kočišová), Štajgrová. Trenér: Vlastimil Zeman.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná