Aktuality

Společně s fanoušky Sigma pomáhá dobrým věcem

Společně s fanoušky Sigma pomáhá dobrým věcem

12.05.2020 / Ostatní

V těžkých dobách si musíme pomáhat. Za účelem podpory lidí v první linii uspořádal SK Sigma Olomouc virtuální zápas proti Realu Madrid. Nákupem virtuální vstupenky na památné čtvrtfinále Poháru UEFA přispělo více než 2000 fanoušků Sigmy, díky nimž do Fakultní nemocnice Olomouc poputuje celkem 165 000 Kč na nákup zdravotnického materiálu! Klub také rozdal přes 2500 roušek, které věnoval těm, kteří je nejvíce potřebují.

Současná epidemiologická situace v České republice není Sigmě lhostejná, proto se snaží pomoci na všech frontách. Od začátku nouzového stavu usedli její zaměstnanci za šicí stroje a ušité roušky pak hráči A-týmu rozvezli po supermarketech Billa v Olomouci a Litovli. Roušky obdrželi i zaměstnanci Transfúzního oddělení Fakultní nemocnice Olomouc, partneři klubu nebo zákazníci fanshopu, kteří nákupem oblečení nebo suvenýrů na e-shopu pomohli svému klubu v těžké době. Mnohokrát děkujeme!

Kromě zaměstnanců klubu se rozhodli pomoci i hráči A-týmu. Ti mezi sebou vybrali 20 000 Kč, aby nakoupili ochranné pomůcky a dezinfekční prostředky pro Odborný léčebný ústav Paseka, kde se léčil náš nedávno zesnulý fanoušek Svatopluk Hudec, a pro Vojenskou nemocnici Olomouc, kam kromě finančního příspěvku ve výši 30 000 Kč zamířily také sigmácké ústenky.

Od začátku velikonočních svátků do minulého týdne byl v hypermarketu Globus umístěn „rouškovník.“ Na stromu bylo postupně umístěno bezmála 500 roušek, které si pro svou potřebu mohl vzít kdokoliv, kdo do kasičky odevzdal drobný finanční obnos. Díky těmto příspěvkům se vybralo celkově 14 526 Kč! I tato částka bude použita na pomoc Fakultní nemocnici Olomouc. Touto cestou bychom rádi poděkovali hypermarketu Globus za spolupráci.

Celkově Sigma darovala přes 2500 vlastnoručně ušitých roušek! Na materiál přispěli sami pracovníci Sigmy, nemluvě o čase a energii, kterou do šití vložili. Jste úžasní, děkujeme!

Virtuální vstupenky na zápas Sigma – Real Madrid si zakoupilo více než 2000 fanoušků. Po odečtení daně z přidané hodnoty a provizi společnosti zprostředkovávající prodej vstupenek bude Fakultní nemocnici Olomouc věnováno 165 000 Kč!

Všichni, kteří si zakoupili vstupenku na virtuální zápas, zároveň získali slevu 50% na vstupenky na filmový dokument o stoleté historii klubu a možnost zhlédnout video záznamy domácího i venkovního zápasu z roku 1992. Do 14. května mají fanoušci příležitost podívat se na stránce https://www.ticketportal.cz/video na zápas Sigma - Real, od 15. května do 30. května na zápas Real – Sigma. Stačí jim k tomu zadání desetimístného číselného kódu na vstupence nacházející se vedle čárového kódu. Domácí i venkovní zápas Sigmy s Realem Madrid bude možné zhlédnout jednou pouze na stejném zařízení, na kterém bylo provedeno první zadání číselného kódu.

Srdečné díky patří všem, kteří přispěli a pomohli tak dobrým věcem! Děkujeme nejen fanouškům, ale také všem hráčům a zaměstnancům Sigmy Olomouc, kteří se podíleli na těchto dobročinných projektech! 

Přátelé, držme v této nelehké době spolu. Doufáme, že brzy bude líp a že se zase budeme mít „modře“.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná