Aktuality

Vstupenky na pohár v prodeji! Jak to bude s držiteli permanentek?

Vstupenky na pohár v prodeji! Jak to bude s držiteli permanentek?

15.06.2020 / A tým

Dnešním dnem vstoupilo v platnost opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které navyšuje počet osob přítomných na sportovních akcích, a to včetně utkání nejvyšší české fotbalové ligy a domácího poháru. Za dodržení určitých podmínek je nyní možné vpustit až 500 osob do každého stavebně odděleného sektoru. Celkem se tak utkání může zúčastnit až 2500 osob. Sigma Olomouc přijala tuto zprávu s radostí. Od dnešních 10 hodin tak dává do volného prodeje vstupenky na středeční semifinále MOL Cupu. Přístup na zápas budou mít i držitelé permanentek.

Semifinálový duel se Slovanem Liberec se odehraje již tuto středu v 17:15 na Andrově stadionu. Naposledy se Sigma probojovala do semifinálových bojů v sezóně 2011/2012, kdy se zároveň stala vítězem Poháru České pošty. Bude tak potřebovat veškerou podporu svých fanoušků. Ti si od dnešní 10 hodiny mohou v předprodeji zakoupit vstupenky na Tribunu Sever do dvou oddělených sektorů vždy po 500 osobách tak, jak stanovuje opatření vydané ministerstvem zdravotnictví.

„Klubům pořádajícím ligové utkání tak bude umožněno využít maximálního aktuálně povoleného počtu osob na jednom místě v každém z ne více než pěti stavebně oddělených sektorů s vlastním vstupem a zázemím (toalety, občerstvení apod.) pod podmínkou naplnění nejvýše jedné čtvrtiny kapacity každého z těchto sektorů. Současně musí být splněna každá z uvedených podmínek (tj. aktuálně max. 500 osob v sektoru, nejvýše 5 sektorů a max. ¼ kapacity každého ze sektorů). Podmínkou je také zajištění, aby diváci a další zúčastněné osoby obsadili každé druhé sedačky v obsazené řadě a jedna řada mezi zůstala volná. V praxi to bude znamenat rozdělení stadionu na max. pět diváckých sektorů či tribun včetně VIP zázemí s obsazením nanejvýš čtvrtiny sedadel s maximální kapacitou po 500 osobách,“ píše se v tiskové zprávě LFA ze dne 12. června 2020.

Vstupenky na duel SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec lze pořídit v síti Ticketportal na tomto odkazu https://www.ticketportal.cz/event/SK-Sigma-Olomouc-FC-Slovan-Liberec-MOL-CUP nebo v oficiálním klubovém Fanshopu. Fanshop bude otevřen v pondělí a úterý od 10 do 18 hodin a ve středu poté od 10 do 12 hodin. Od 13:00 do 17:15 bude otevřena pokladna vedle Fanshopu. Cena vstupenek je 200 Kč.

Vstup na utkání bude umožněn i majitelům zakoupených permanentních vstupenek. Permanentky na semifinálové utkání však neplatí, po jejich předložení ve Fanshopu dostanou fanoušci volnou vstupenku, se kterou budou vpuštěni na stadion. S ohledem na vydaná nařízení však nemůžeme permanentkářům zaručit jejich místa. Z toho důvodu umožníme 500 permanentkářům vstup na Tribunu Karla Brücknera a 400 permanentkářům na západní tribunu. Volnou vstupenku je nutné si vyzvednout do středy do 12 hodin! Poté se již lístky permanentkářům vydávat nebudou.

Prosíme všechny o dodržování všech stávajících nařízení a fandění v rámci slušných mezí. Pomozme společně Sigmě do finále! Těšíme se na vás na Andrově stadionu!
A tým - další aktuality:

15. kolo: Liga je zpět. Sigma cestuje do Edenu15. kolo: Liga je zpět. Sigma cestuje do Edenu
| 15.01.2021
Čeká nás těžký začátek, ale budeme se rvát, řekl LátalČeká nás těžký začátek, ale budeme se rvát, řekl Látal
| 14.01.2021
Houska: Stále chci maximálně pomoci týmuHouska: Stále chci maximálně pomoci týmu
| 14.01.2021
Minář: Chceme se pohybovat kolem čtvrtého místaMinář: Chceme se pohybovat kolem čtvrtého místa
| 14.01.2021
Sigma je pro mě nová výzva, říká brankář MacíkSigma je pro mě nová výzva, říká brankář Macík
| 13.01.2021
Matúš Macík novým brankářem SigmyMatúš Macík novým brankářem Sigmy
| 12.01.2021
Jiří Texl odchází na hostování do BrnaJiří Texl odchází na hostování do Brna
| 12.01.2021
Šimon Falta přestupuje do PlzněŠimon Falta přestupuje do Plzně
| 11.01.2021
Látal po turnaji: Na Maltě jsme byli velmi spokojeníLátal po turnaji: Na Maltě jsme byli velmi spokojení
| 09.01.2021
Po penaltovém rozstřelu bere Sigma na Tipsport Malta Cupu 2. místoPo penaltovém rozstřelu bere Sigma na Tipsport Malta Cupu 2. místo
| 09.01.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná