Tipsport.cz

Aktuality

Vstupenky na pohár v prodeji! Jak to bude s držiteli permanentek?

Vstupenky na pohár v prodeji! Jak to bude s držiteli permanentek?

15.06.2020 / A tým

Dnešním dnem vstoupilo v platnost opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které navyšuje počet osob přítomných na sportovních akcích, a to včetně utkání nejvyšší české fotbalové ligy a domácího poháru. Za dodržení určitých podmínek je nyní možné vpustit až 500 osob do každého stavebně odděleného sektoru. Celkem se tak utkání může zúčastnit až 2500 osob. Sigma Olomouc přijala tuto zprávu s radostí. Od dnešních 10 hodin tak dává do volného prodeje vstupenky na středeční semifinále MOL Cupu. Přístup na zápas budou mít i držitelé permanentek.

Semifinálový duel se Slovanem Liberec se odehraje již tuto středu v 17:15 na Andrově stadionu. Naposledy se Sigma probojovala do semifinálových bojů v sezóně 2011/2012, kdy se zároveň stala vítězem Poháru České pošty. Bude tak potřebovat veškerou podporu svých fanoušků. Ti si od dnešní 10 hodiny mohou v předprodeji zakoupit vstupenky na Tribunu Sever do dvou oddělených sektorů vždy po 500 osobách tak, jak stanovuje opatření vydané ministerstvem zdravotnictví.

„Klubům pořádajícím ligové utkání tak bude umožněno využít maximálního aktuálně povoleného počtu osob na jednom místě v každém z ne více než pěti stavebně oddělených sektorů s vlastním vstupem a zázemím (toalety, občerstvení apod.) pod podmínkou naplnění nejvýše jedné čtvrtiny kapacity každého z těchto sektorů. Současně musí být splněna každá z uvedených podmínek (tj. aktuálně max. 500 osob v sektoru, nejvýše 5 sektorů a max. ¼ kapacity každého ze sektorů). Podmínkou je také zajištění, aby diváci a další zúčastněné osoby obsadili každé druhé sedačky v obsazené řadě a jedna řada mezi zůstala volná. V praxi to bude znamenat rozdělení stadionu na max. pět diváckých sektorů či tribun včetně VIP zázemí s obsazením nanejvýš čtvrtiny sedadel s maximální kapacitou po 500 osobách,“ píše se v tiskové zprávě LFA ze dne 12. června 2020.

Vstupenky na duel SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec lze pořídit v síti Ticketportal na tomto odkazu https://www.ticketportal.cz/event/SK-Sigma-Olomouc-FC-Slovan-Liberec-MOL-CUP nebo v oficiálním klubovém Fanshopu. Fanshop bude otevřen v pondělí a úterý od 10 do 18 hodin a ve středu poté od 10 do 12 hodin. Od 13:00 do 17:15 bude otevřena pokladna vedle Fanshopu. Cena vstupenek je 200 Kč.

Vstup na utkání bude umožněn i majitelům zakoupených permanentních vstupenek. Permanentky na semifinálové utkání však neplatí, po jejich předložení ve Fanshopu dostanou fanoušci volnou vstupenku, se kterou budou vpuštěni na stadion. S ohledem na vydaná nařízení však nemůžeme permanentkářům zaručit jejich místa. Z toho důvodu umožníme 500 permanentkářům vstup na Tribunu Karla Brücknera a 400 permanentkářům na západní tribunu. Volnou vstupenku je nutné si vyzvednout do středy do 12 hodin! Poté se již lístky permanentkářům vydávat nebudou.

Prosíme všechny o dodržování všech stávajících nařízení a fandění v rámci slušných mezí. Pomozme společně Sigmě do finále! Těšíme se na vás na Andrově stadionu!
A tým - další aktuality:

11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné
| 14.10.2021
MOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými BudějovicemiMOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými Budějovicemi
| 14.10.2021
Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.
| 11.10.2021
Sigmáci absolvovali testování v ReFit ClinicSigmáci absolvovali testování v ReFit Clinic
| 06.10.2021
Spáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lizeSpáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lize
| 04.10.2021
Bohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal JílekBohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal Jílek
| 02.10.2021
Hála: Dva rychlé góly soupeře nás srazilyHála: Dva rychlé góly soupeře nás srazily
| 02.10.2021
Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2
| 02.10.2021
Poslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl KerbrPoslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl Kerbr
| 30.09.2021
Výběr české jednadvacítky bude reprezentovat Kryštof DaněkVýběr české jednadvacítky bude reprezentovat Kryštof Daněk
| 29.09.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná