Aktuality

Vyjádření k nabídce partnerského vstupu do klubu

Vyjádření k nabídce partnerského vstupu do klubu

17.09.2020 / Ostatní

Výboru spolku SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. byla na jeho jednání dne 15. 9. 2020 ze strany uskupení bývalých hráčů SK Sigma Olomouc a místních podnikatelů prezentována nabídka partnerského vstupu do klubu. Zmíněná iniciativa garantuje klubu sponzorské plnění ve výši 10 milionů korun ročně, požaduje pak možnost podílet se na dalším chodu a rozvoji klubu. Součástí uskupení jsou například Radim Kučera, Tomáš Ujfaluši nebo současný místopředseda výboru spolku David Rozehnal.

„Nesmírně si vážím toho, že bývalým hráčům, legendám našeho klubu, záleží na dalším rozvoji Sigmy a chtějí pomoci. Celá iniciativa naznačuje, že olomouckému podnikatelskému prostředí není Sigma lhostejná. Se zástupci zmíněné skupiny budeme jednat o možné formě spolupráce,“ okomentoval čerstvou informaci předseda výboru Mgr. Jakub Beneš.

Současně pak pokračují jednání s Ing. Josefem Lébrem o možném převodu akcií společnosti SK Sigma Olomouc, a. s. „V nejbližších dnech je očekáváno dokončení a předání znaleckého posudku na hodnotu předmětných akcií, ten je klíčový pro další vývoj,” doplnil předseda výboru.
 
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná