Tipsport.cz

Aktuality

Finále FORTUNA:LIGY se blíží. Vstupenky na Teplice již v prodeji

Finále FORTUNA:LIGY se blíží. Vstupenky na Teplice již v prodeji

19.06.2020 / Ostatní

FORTUNA:LIGA se překlopila do nadstavbové části. Ve Skupině o záchranu čekají A-tým SK Sigma Olomouc hned tři utkání na domácí půdě. Dnešním dnem se spouští předprodej vstupenek na domácí zápas s Teplicemi, který Sigma odehraje v úterý 23. června od 17:30.

Podpořme Sigmu doma

Vstupenky na utkání proti FK Teplice jsou dostupné v síti Ticketportal a také v našem kamenném Fanshopu. Ten je otevřen ve všední dny vždy od 10 do 17 hodin a v den utkání potom od 10 do 17:30 hodin. V den utkání bude zároveň otevřena pokladna vedle Fanshopu, a to 2 hodiny před jeho výkopem.

Cena vstupného na všechny tři zbývající domácí zápasy je 100 Kč, pro děti do 15 let pak za polovinu. Vstupenky lze zakoupit na Tribunu Karla Brücknera a také na Tribunu Jih.

Permanentkáři

Držitelé zakoupených i volných permanentních vstupenek se při vstupu na stadion prokáží svou permanentkou. Nemusí si již chodit pro volnou vstupenku, jako tomu bylo před utkáním MOL Cupu. Majitelé permanentek ze sektorů G a H, které kvůli stávajícím opatřením zůstávají uzavřeny, budou přesunuti na Tribunu Karla Brücknera. Děkujeme za pochopení.

Uvolnění opatření

Od pondělí 22. června by mělo vejít v platnost opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které by mělo povolovat až 1000 osob v sektoru. Více podrobností budeme moci potvrdit až začátkem příštího týdne.

I navzdory rozvolnění opatření prosíme všechny fanoušky, aby je i nadále dodržovali:

  • důsledně dodržujte hygienu na toaletách,

  • zdržujte se jen ve svém určeném sektoru,

  • obsazujte každou sudou sedačku a sudou řadu,

  • dodržujte odstupy v celém areálu stadionu (s výjimkou členů domácnosti),

  • pokud nejde dodržet rozestup, noste roušku,

  • nepoužívejte pyrotechniku ani jiné zakázané prostředky.

Těšíme se na Vás na Andrově stadionu!
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná