Tipsport.cz

Aktuality

Darujte krevní plazmu a získejte tričko s podpisy hráčů Sigmy!

Darujte krevní plazmu a získejte tričko s podpisy hráčů Sigmy!

19.10.2020 / Ostatní

I v nelehké době, která nás všechny v posledních týdnech provází, je potřeba myslet na druhé. SK Sigma Olomouc proto spojila síly s Transfuzním oddělením Fakultní nemocnice v Olomouci a dovoluje si oslovit nejen fanoušky Sigmy, aby pomohli dobré věci.

Olomoucká fakultní nemocnice se v těchto dnech potýká s nedostatkem krevní plazmy a hledá dárce, kteří by byli ochotní zapojit se do odběrů. Vítání jsou i ti, kteří úspěšně prošli nemocí COVID-19 a kteří by rádi pomohli ostatním pacientům bojujícím s koronavirem.

Transfuzní oddělení proto vyhlásilo dva speciální termíny, ve kterých se zájemci o darování plazmy mohou dostavit a navíc se zařadit do slosování o trička podepsaná hráči A-týmu SK Sigma Olomouc!

Odběry se uskuteční v sobotu 14. listopadu od 7:00 do 10:30. Prosíme všechny dárce, aby se objednali na čísle 800 888 529, 588 442 236 nebo 588 442 272. Poté stačí, aby přišli na Transfuzní oddělení FN v Olomouci, darovali plazmu a automaticky se tak zapojili do slosování. Tričko získá vždy patnáct šťastlivců!

Pozor! Původní termín odběrů v sobotu 24. října se bohužel z důvodu zpřísnění vládních opatření ruší!

Veškeré informace o darování krevní plazmy naleznete na webových stránkách transfuzka.fnol.cz nebo na facebookovém profilu 470ml.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnout plazmu darovat!OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná