Aktuality

Ženy remizovaly s dorostem Olšan, dorostenky zvítězily v Trenčíně

Ženy remizovaly s dorostem Olšan, dorostenky zvítězily v Trenčíně

20.07.2020 / Ostatní

Ženský tým i dorostenky mají za sebou první zápasy letní přípravy. Ženy v kombinované sestavě remizovaly s mladším dorostem Olšan 3:3. Dorostenky zvítězily v Trenčíně 2:0.

SK Sigma Olomouc ženy - Olšany U16 3:3 (1:2)

Branky: 35. Makošová, 52. Smolíková, 80. Nevěřil.

Sestava: Bednaříková – Houdková, Skupinová, Grygarová - Makošová, Tannenbergerová, Holcová, Peňázová, Navrátilová - Čislinská, Smolíková (+ Nevěřil, Sommer, Jeřábek).

Hodnocení trenéra Zemana: K prvnímu přátelskému utkání v letní přípravě jsme nastoupili v posílené sestavě o tři dorostence SK Grygov. Důvodem jejich zapojení jsou dovolené, zranění a také bohužel některé odchody hráček SK Sigma Olomouc. Jednalo se o klasické první utkání přípravy. Některé věci se nám povedly a některé už tolik ne, ale od toho přípravná utkání hrajeme. Holky si zvykají na jiný herní styl i rozestavení, což bude nějakou dobu trvat. Navíc díky období dovolených nejsme v optimálním stavu, takže i to se musí projevit na trénovanosti a celkovém herním projevu. Přesto jsem spokojen s přístupem hráček k utkání. Holky ukazují, že jsou schopny některé náročné prvky velice rychle pochopit. Důležitost v aktuálním období přípravy dáváme na organizaci hry, adaptování se na nové rozestavení, nácvik vysokého presinku a v neposlední řadě na kondiční složku ve specifické podobě, tedy co nejvíce s míčem.

AS Trenčín WU18 – SK Sigma Olomouc WU18 0:2 (0:2)

Branky: 25. Maříková, 41. Janků.

Sestava: Herynková – Planičková, Muláková, Kočišová, Podhorová – Rédová, Maříková, Štajgrová, Oršelová – Janků, Sasáková.

Hodnocení trenéra Novotného: S předvedeným výkonem děvčat jsem spokojen zejména v prvním poločase. Byli jsme silní na míči, soupeře přehrávali, hra měla požadované parametry. Utkání jsme odehráli bez střídání, zatím co soupeř střídal hokejovým způsobem. To se projevilo ve druhém poločase, ale holky náročnou druhou část dobře zvládly. Příští týden nás čeká utkání s MŠK Žilina, o týden později s Viktorií Plzeň a FK Pardubice.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná