Aktuality

Dorostenky získaly v Líšni 3 body. Oršelová nasázela 4 branky!

Dorostenky získaly v Líšni 3 body. Oršelová nasázela 4 branky!

20.09.2020 / Ostatní

Dorostenky SK Sigma Olomouc zvítězily ve 3. kole 2. ligy v Líšni 8:2. Olomoucké hráčky si tak připsaly už třetí výhru v řadě. Čtyřmi brankami se na výhře podílela reprezentantka Nikola Oršelová. Do listiny střelkyň se dvakrát zapsala Denisa Rédová a jednou Alena Štajgrová a Zuzana Sasáková.

„Stejně jako v minulých zápasech nám vyšel úvod utkání, když jsme již po patnácti minutách hry vyhrávali o tři branky. Utkání jsme rozhodli již v prvním poločase. Výsledkově skvělý poločas, ale i přesto bych si představoval lepší držení míče, větší pohyb a méně nepřesných přihrávek. Výsledek nám umožnil prostřídat všechny hráčky z lavičky. Snad vlivem uspokojení jsme úvod druhého poločasu prospali a vlastními chybami a nedůsledností jsme soupeři věnovali dvě branky. Po důrazné intervenci z lavičky se holky vrátily do zápasu a utkání zakončily dalšími dvěma góly,“ řekl po utkání trenér Miloslav Novotný.

Příští utkání odehrají dorostenky až 3. října, kdy na domácím hřišti v Kožušanech vyzvou od 15:00 Baník Ostrava.

SK Líšeň WU18 – SK Sigma Olomouc WU18 2:8 (0:6)

Branky: 56. Drewniaková, 63. Rotreklová - 4., 8., 25. a 74. Oršelová, 14. a 31. Rédová, 32. Štajgrová, 70. Sasáková.

Sestava: Herynková – Planičková, Muláková, Lukaštíková, Zbořilová – Kvapilová, Maříková, Štajgrová, Rédová - Oršelová, Janků.

Opakovaně střídaly: Sasáková, Kočišová, Jurtíková, Dzielská, Podhorová, Jaichová, Matoušková.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná