Aktuality

Česká reprezentace se v září představí v Olomouci

Česká reprezentace se v září představí v Olomouci

22.07.2020 / Ostatní

TISKOVÁ ZPRÁVA REPRE | Česká fotbalová reprezentace už zná města, ve kterých odehraje zářijové zápasy Ligy národů. Národní tým se v pátek 4. září představí proti Slovensku v Bratislavě a v pondělí 7. září nastoupí proti Skotsku v Olomouci.

První letošní sraz začne v pondělí 31. srpna v Praze, odkud reprezentace vyrazí do slovenské metropole. Po odehrání úvodního utkání Ligy národů se mužstvo přesune do Olomouce, kde na Andrově stadionu přivítá Skotsko.

„V Olomouci to dobře známe a třeba loni, když jsme tam hráli proti Černé Hoře, měla reprezentace veškerý servis podpořený důležitou výhrou tři nula. Navíc se nám to hodí kvůli cestování z Bratislavy, které tak bude jednodušší. Věřím, že výsledkově uspějeme v Olomouci i tentokrát,“ poznamenal manažer národního týmu Libor Sionko.

V tuto chvíli není jasné, jestli na zápas proti Skotsku budou moci fanoušci. Fotbalová asociace ČR v tomto směru čeká na pokyny od UEFA.

V Olomouci hrála reprezentace naposledy loni v červnu, kdy ve zmíněném zápase proti Černé Hoře vyhrála 3:0, a udělala tak důležitý krok k postupu na mistrovství Evropy.

Kompletní program české fotbalové reprezentace na podzim 2020:

4. září: Slovensko – Česko (Liga národů; Bratislava)

7. září: Česko – Skotsko (Liga národů; Olomouc)

7. října: Kypr – Česko (příprava)

11. října: Izrael – Česko (Liga národů)

14. října: Skotsko – Česko (Liga národů)

11. listopadu: Německo – Česko (příprava)

15. listopadu: Česko – Izrael (Liga národů)

18. listopadu: Česko – Slovensko (Liga národů)
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná