Tipsport.cz

Aktuality

Zápasy béčka a dalších našich celků odloženy na jaro

Zápasy béčka a dalších našich celků odloženy na jaro

23.10.2020 / Ostatní

Na základě zpřísněných opatření Vlády ČR, která neumožňují fotbalistům mimo profesionály plnohodnotný tréninkový proces, se Řídící komise pro Moravu FAČR rozhodla přeložit zbylé zápasy podzimu do jarní části sezóny.

Rozhodnutí o přeložení zápasů se týká soutěží v gesci Řídící komise pro Moravu. Tam spadají soutěže našeho béčka, dorostenek, dorostu U18 a U16 a žáků. Tyto týmy letos do mistrovských utkání již nezasáhnou. Podobný postup se očekává i u soutěží žen nebo krajských a okresních svazů, pod něž spadají nejnižší soutěže. Stanovisko Řídící komise TOP soutěží FAČR ohledně budoucnosti Celostátní dorostenecké ligy, v níž působí U19 a U17, zatím není známo.

„Řídící komise pro Moravu na svém řádném zasedání dne 21. 10. 2020 rozhodla v návaznosti na vládní nařízení v nouzovém stavu o odložení pokračování soutěží organizovaných ŘKM. Všechna zbývající mistrovská utkání budou přeložena na jarní část sezóny tak, aby se nejdříve odehrála (pokud to situace dovolí) nedohraná mistrovská utkání z podzimní části a následně jarní část. Termínová listina bude upravena v návaznosti na situaci ve státě a včas zaslána na kluby,“ uvedl předseda Řídící komise pro Moravu FAČR Pavel Nezval.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná