Tipsport.cz

Aktuality

Ženy i dorostenky v přátelských zápasech zvítězily

Ženy i dorostenky v přátelských zápasech zvítězily

24.02.2020 / Ostatní

Ženský tým Sigmy zvítězil v přípravném utkání se Zlínem. O výhře Hanaček rozhodla dvěma brankami Martina Bulavová. V přípravě na jarní část soutěže pokračují i dorostenky, které s přehledem vyhrály v Hranicích.

SK Sigma Olomouc ženy – FC FASTAV Zlín ženy  2:0

Branky: Bulavová 2.

Sestava: Herynková - Tanenbergerová, Holcová, Muláková, Vykopalová - Makošová, Houdková, Koudelková, Knápková - Bulavová, Brudná.

Střídaly: Lukaštíková, Malíšková, Skopalová.

Hodnocení trenéra Fojtíka: Proti Zlínu jsme vyzkoušeli jiné rozestavení. Chtěli jsme hrát nátlakově, kombinačně. Rozhodně nemůžeme být spokojeni, vše začíná tréninkem. Je to velké varování do sezony. Chvílemi to vypadalo, jako když hrajeme poprvé. Bez komunikace, odvahy, spolupráce.

SK Hranice WU18 – SK Sigma Olomouc WU 18  0:20 (0:7)

Branky: Štajgrová 7, Kvapilová 4, Grygarová 3, Rédová 2, Janků 2, Možíšová, Maříková.

Sestava: Herynková – Kočišová, Grygarová, Možíšová, Zbořilová – Kvapilová, Maříková – Štajgrová, Podhorová, Navrátilová – Janků.

Střídaly: Plačková, Hrazdilová, Rédová.

Hodnocení trenéra Novotného: Po dvou těžkých zápasech, jsme v náročném programu odehráli jedno z lehčích utkání. Zaměřili jsme se na držení míče, získání sebedůvěry a především přesné zakončení. To nás trápilo v minulých zápasech. O víkendu nás čeká odvetné utkání v Trnavě.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná