Memoriál F. Harašty: U17 obsadila 6. místo

24.07.2020 / SCM

Sedmnáctka obsadila na Memoriálu Františka Harašty 6. místo. „Na turnaji jsme nepodali takové výkony, jakých jsme schopni. Částečně můžeme být spokojeni jen s výkonem proti Českým Budějovícím. Čeká nás ještě hodně práce. Do začátku soutěže zbývají 3 týdny. Pevně věřím, že formu dokážeme ještě vyladit. V dalším přípravném utkání se střetneme se Zbrojovkou Brno,“ uvedl trenér Pavel Tökoly.

Zápasy ve skupině:

SK Sigma Olomouc U17 - FC Viktoria Plzeň U17 0:3 (0:2)

Sestava: Vajda (40. Koutný) - Janyška (35. Skalský), Dohnálek, Zbožínek, Stašák (35. Hapal) - Michl, Mikulenka, Cubo, Čermák (33. Vaněk), Studený (34. Kalvoda) - Slatinský (36. Žajgla).

SK Sigma Olomouc U17 – SK Dynamo České Budějovice U17 3:0

Branky: Mikulenka, 2x Michl.

Sestava: Vajda - Janyška (46. Strnad), Dohnálek, Zbožínek, Stašák (26. Hapal) – Michl, Studený (47. Kalvoda), Mikulenka, Cubo, Čermák (29. Vaněk) - Slatinský (46. Žajgla).

SK Sigma Olomouc U17 - ČR U16 0:3

Sestava: Vajda (45. Koutný) - Janyška (46. Strnad), Dohnálek, Zbožínek, Hapal – Michl, Cubo (45. Kalvoda), Mikulenka, Studený (36. Čermák) - Slatinský (32. Žajgla).

Zápas o 5. místo:

SK Sigma Olomouc U17 – SK Slavia Praha U17 2:3

Branky: Cubo, Michl.

Sestava: Koutný - Hapal (43. Janyška), Dohnálek, Zbožínek, Strnad, Čermák- Cubo, Studený (25. Kalvoda), Mikulenka, Michl - Slatinský (20. Skalský).

Dorostenci do 18 a 16 let brali body proti ZnojmuDorostenci do 18 a 16 let brali body proti Znojmu
| 21.09.2020
Utkání U19 a U17 odloženaUtkání U19 a U17 odložena
| 18.09.2020
Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!
| 14.09.2020
U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!
| 13.09.2020
Sedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulkySedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulky
| 12.09.2020
Devatenáctka nestačila na SpartuDevatenáctka nestačila na Spartu
U16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v JihlavěU16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v Jihlavě
| 06.09.2020
U18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkáníU18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkání
| 05.09.2020
U18 a U16 pokračují v dobrých výkonech a drží první místaU18 a U16 pokračují v dobrých výkonech a drží první místa
| 31.08.2020
9 branek v sítí Karviné a druhá výhra U17 v tomto týdnu9 branek v sítí Karviné a druhá výhra U17 v tomto týdnu