Aktuality

Beneš: Herní pauza byla znát. Bod bereme

Beneš: Herní pauza byla znát. Bod bereme

27.05.2020 / A tým

Nejprve léčil svalové zranění, pak přišlo kvůli epidemii koronaviru přerušení ligy i tréninkového procesu. Nepříjemnou situaci Vít Beneš zvládl a včera proti Slovácku odehrál kompletních 90 minut. Svým výkonem navíc přispěl k udržení čistého konta.

Nastoupil jsi po dlouhé pauze, která ve tvém případě byla kvůli zranění ještě o něco delší. Byla na tobě herní pauza znát?

Řekl bych, že ano. Skoro dva měsíce jsem léčil svalové zranění, pak do toho vstoupila ještě karanténa. Přátelských zápasů jsme odehráli pár, takže se do toho ještě dostávám. Nejdůležitější je, aby byl sval v pořádku.

V druhém poločase bylo Slovácko velmi aktivní. Bereš bod z toho zápasu jako cenný?

Určitě. První poločas byl po herní stránce lepší. V druhém poločase to bylo z naší strany spíše o soubojích. Přišlo mi, že jsme se začali bát o výsledek. My se ale nemůžeme bát v žádné chvíli zápasu a musíme se snažit hrát kombinační fotbal, který je nám vlastní. Nicméně bod ze Slovácka je dobrý, protože odtud se body nevozí snadno.

Jak jsi vnímal komorní atmosféru zápasu?

Není to příjemné. Jsme zvyklí na fanoušky. Je škoda, že na stadionech nemohou být ve větším počtu. Situace je bohužel taková, jaká je. Musíme to respektovat a věřit, že brzy budou fanoušci znovu na tribunách a třeba i ve větším počtu, než chodívali.

Ovlivnila absence fanoušků samotnou hru?

Těžko říct. Někomu atmosféra vyhovuje, někomu ne. Záleží na tom, jak se každý hráč na zápas namotivuje.
A tým - další aktuality:

Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023
Vodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři bodyVodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři body
| 17.03.2023
Mojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista rokuMojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista roku
| 16.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná