Tipsport.cz

Aktuality

Výkonný výbor FAČR přerušil soutěžní ročník 2020/2021

Výkonný výbor FAČR přerušil soutěžní ročník 2020/2021

27.10.2020 / Ostatní

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR na dnešním zasedání, konaným prostřednictvím videokonference, rozhodl o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021 do 31. 12. 2020. V praxi to znamená, že kromě A-týmu všechny naše kategorie do mistrovských utkání v tomto roce již nezasáhnou. Už dříve byly odloženy utkání soutěží spadající pod Řídící komisi pro Moravu.

To, co se delší dobu očekávalo, dnes potvrdil VV FAČR. Ani ženy nebo U19 a U17 si letos mistrovská utkání v celostátních soutěžích nezahrají. Utkání soutěží v gesci Řídící komise pro Moravu, kam spadají například MSFL nebo MSDL, byly odloženy na jarní část sezóny už v minulém týdnu.

„VV FAČR schvaluje, že se soutěžní ročník 2020/21, ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěže oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání,“ uvádí se v komuniké ze zasedání VV FAČR. To také znamená, že pohárový duel A-týmu v Domažlicích se letos neuskuteční.

A-tým zároveň zůstává jediným týmem Sigmy, který funguje v rámci plnohodnotného tréninkového procesu. Datum restartu FORTUNA:LIGY zatím není známo. Jasněji by mělo být po jednání mezi Ligovou fotbalovou asociací, Národní sportovní agenturou a Ministerstvem zdravotnictví ČR.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná