Aktuality

Sigma - Real Madrid: nákupem vstupenky pomůžete FN Olomouc

Sigma - Real Madrid: nákupem vstupenky pomůžete FN Olomouc

30.03.2020 / Ostatní

Celý svět i Česká republika bojuje v současnosti se záludným virem COVID-19. V první linii boje se nachází lékaři a veškerý zdravotnický personál v našich nemocnicích. Tito lidé se každodenně vystavují nebezpečí nákazy, aby energicky a zarputile pomáhali nemocným. Je více než jasné, že si zaslouží to největší uznání. Nejen to, zaslouží si i naši pomoc.

V minulých dnech jste na našich klubových médiích mohli zaznamenat několik výzev k nošení roušek a dodržování stanovených opatření Vládou ČR. „Slova jsou potřeba, teď bychom společně s vámi, fanoušky, rádi přešli od slov k činům. V minulém týdnu jsme nákupem zásob pomohli Odbornému léčebnému ústavu Paseka, tentokrát bychom chtěli podpořit Fakultní nemocnici Olomouc,“ uvedl marketingový manažer Sigmy David Holly.

Na začátku března (4. 3.) to bylo přesně 28 let ode dne, kdy Sigma odehrála na Stadionu Míru (dřívější název Androva stadionu) jeden z největších zápasů své historie. Byl to zápas proti španělskému fenoménu Realu Madrid. Sigma v tomto utkání podala srdnatý výkon a s favoritem remizovala 1:1. Se stejnou vervou, s jakou hráči utkání odehráli, teď chceme pomoci.

Jak? Kupme si znovu vstupenku na tento fotbalový svátek, v tomto případě však vstupenku virtuální. Sigma Olomouc ve spolupráci se společností Ticketportal připravila „fiktivní“ zápas SK Olomouc Sigma MŽ – Real Madrid CF. Virtuální vstupenku si můžete zakoupit pouze přes internet v síti Ticketportal, její cena je 100 Kč. Počet vstupenek k zakoupení ovšem nebude omezen (při každém nákupu max. 8 vstupenek, nákupy lze opakovat), přispět tak můžete i vyšší částkou než je 100 Kč. Prodej bude probíhat od 30. března do 30. dubna 2020. Zapojit se mohou také firmy a ostatní organizace, v takovém případě prosím kontaktujte marketingového manažera Davida Hollyho na e-mailové adrese david.holly@sigmafotbal.cz.

Památný zápas Sigmy s Realem navštívilo 14 213 diváků. Přiblížíme se této rekordní metě? Věříme, že to bude stát za to! Výtěžek ze vstupného totiž poputuje do Fakultní nemocnice Olomouc na nákup ochranných pomůcek a všeho potřebného.

Kromě báječného pocitu, že jste přispěli na dobrou věc, má zakoupení virtuální vstupenky ještě jednu přidanou hodnotu. Získáte totiž 50% slevu na nákup vstupenky na filmový dokument natočený k příležitosti 100 let od vzniku olomouckého fotbalového klubu. Filmový dokument pod názvem Z historie po současnost bude po slavnostní premiéře zařazen do programu multikina Premiere Cinemas v Galerii Šantovka. Na dokumentu probíhají závěrečné práce, jeho uvedení je v plánu, jakmile to bude s ohledem na aktuální situaci možné. Můžete se těšit na zpovědi a historky největších hráčských, trenérských a funkcionářských legend včetně dobových záběrů. Dokument mapuje celé jedno století olomouckého klubu od SK Hejčín až po současnost.

Po zakoupení virtuální vstupenky na zápas Sigma – Real obdržíte na vámi zadanou e-mailovou adresu dobovou vstupenku. Touto vstupenkou se následně prokážete při nákupu vstupenky v kině. Lístek do kina si můžete také rezervovat online a poté uplatnit slevu na pokladně kina po předložení dobové vstupenky Sigma – Real.

V této složité době musíme táhnout za jeden provaz. Už mockrát jsme ukázali, že to umíme! Jdete do toho s námi?

Virtuální vstupenky můžete zakoupit na tomto odkaze: http://bit.ly/sigmarealvstupenky


1080x1080-zapas-real-madrid-2020.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri