Aktuality

Sigma - Real: Prodej vstupenek prodloužen, nákupem získáte bonus!

Sigma - Real: Prodej vstupenek prodloužen, nákupem získáte bonus!

30.04.2020 / Ostatní

SK Sigma Olomouc se na konci března rozhodla pomoci lékařům a veškerému zdravotnickému personálu Fakultní nemocnice Olomouc, kteří v nelehké době každodenně čelí záludnému koronaviru. Pro tento účel Sigma využila 28 let staré ale nezapomenutelné vzpomínky na čtvrtfinále Poháru UEFA mezi SK OLOMOUC SIGMA MŽ a Realem Madrid CF a uspořádala virtuální zápas tohoto památného klání.

Každý, kdo má zájem pomoci olomoucké nemocnici, si v síti Ticktetportal může za 100 Kč zakoupit vstupenku. Pokud má zájem přispět více než stokorunou, může zakoupit libovolný počet vstupenek za vyšší částku. Velice si vážíme toho, že se mezi vámi našli tací, kteří neváhali přispět několikatisícovou částkou!

Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek poputuje na nákup ochranných pomůcek pro zaměstnance Fakultní nemocnice Olomouc. Kromě hřejivého pocitu solidarity, má zakoupení vstupenky, ještě jednu přidanou hodnotu, a to 50 % slevu na nákup vstupenky na připravovaný filmový dokument o 100 letech historie našeho klubu. Ten bude zařazen do programu multikina Premiere Cinemes v Šantovce pravděpodobně v první polovině září. Záležet ovšem bude na vývoji epidemiologické situace v zemi a s ním spojenými opatřeními.

Původní záměr klubu byl zahájit prodej vstupenek na virtuální zápas 30. března a ukončit ho 30. dubna. „Člověk míní, život mění,“ říká se. Naskytla se nám příležitost, jak se ještě o něco více odvděčit všem, kteří nemocnici již podpořili, anebo se k tomuto kroku chystají. V průběhu dubna nás oslovil jeden z dlouholetých fanoušků a sběratel s nabídkou darování video záznamů obou čtvrtfinálových střetnutí. Jelikož v klubovém archivu kompletní záznamy domácího a venkovního zápasu s Realem doposud chyběly, neváhali jsme tuto nabídku přijmout, abychom vám ve spolupráci se společností Ticketportal oba zápasy zprostředkovali. Z toho důvodu také prodlužujeme možnost zakoupení virtuálních vstupenek do 5. května! Vstupenky můžete zakoupit na tomto odkaze https://www.ticketportal.cz/event/SK-OLOMOUC-SIGMA-MZ-REAL-MADRID. Vyberme pro nemocnici co nejvyšší částku!

Jak se budete moci na zápasy podívat? Na vstupence u čárového kódu se nachází desetimístný číselný kód, který stačí zadat do přístupového okna zobrazeného uprostřed stránky: https://www.ticketportal.cz/video.

Domácí i venkovní zápas Sigmy s Realem Madrid bude možné zhlédnout jednou pouze na stejném zařízení, na kterém bylo provedeno první zadání číselného kódu. První zápas Sigma – Real bude možno spustit v termínu od 30. dubna do 14. května a druhý zápas Real – Sigma od 15. května do 30. května. K přístupu na zápasy použijte v obou případech číselný kód.

Přejeme příjemnou podívanou!
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná