Aktuality

Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme

Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme

30.07.2020 / A tým

Obránce Roman Hubník včera poprvé po svém návratu nastoupil za Sigmu Olomouc. Ta se v rámci letní přípravy střetnula s třetiligovými Rosicemi, které porazila 1:0.

Roman Hubník, jenž nastoupil s číslem 4, se zapojil do přípravy A-týmu v pondělí. „Číslo 4 bylo jasná volba,“ řekl s úsměvem. „Mám za sebou čtyři tréninky a cítím se velmi dobře,“ podotkl.

Všichni sigmáci šli do zápasu po výživných dvoufázových trénincích, typických pro úvodní část letní přípravy. „Příprava je tvrdá. Únava je větší, proto se dnes rozložila zátěž na dvě jedenáctky. Zítra máme zase dvoufázový trénink. Prvních 14 dnů přípravy bude hodně důležitých, protože příprava na sezónu je krátká,“ vyjádřil se Hubník.

Ten nastoupil uprostřed obranné trojice vedle Lukáše Greššáka a Václava Jemelky. „Soupeř běhal spíše bez balonu, vepředu měl jen jednoho útočníka, takže jsme to neměli tolik náročné. Potom jsme se vrátili k systému čtyř obránců. Stále je na čem pracovat,“ konstatoval.

Zkušený obránce věří, že se brzy s novými spoluhráči sehraje. „Žádný problém v tom nevidím. Kluky znám, bude nám stačit pár tréninků k tomu, aby to bylo dobré,“ věří rodák z Halenkova, který počítá s tím, že místo v sestavě si, jako všichni ostatní, musí v přípravě vybojovat. „Nevnímám to tak, že mám něco jisté. Přípravu chci absolvovat bez zranění, to je nejdůležitější. V jaké sestavě nastoupíme v prvním mistrovském zápase, je na trenérovi,“ vysvětlil.

Bývalý reprezentant překonal v minulých měsících zranění nártu a cítí se fit. „Nic mě nelimituje. To zranění už necítím delší dobu. Zatím je vše v pořádku,“ uvedl.

„Je důležité, abychom sezónu dobře začali. Když se to povede, věřím, že ji i dobře skončíme,“ dodal na závěr.
A tým - další aktuality:

Statistické okénko moravského derbyStatistické okénko moravského derby
| 21.09.2020
Falta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty mámeFalta po Brnu: Chtěli jsme 3 body, ty máme
| 21.09.2020
Trenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žijeTrenér Látal po výhře nad Brnem: Jsme rádi, že mužstvo žije
| 20.09.2020
Moravské derby je naše! Sigma vyhrála v Brně nad Zbrojovkou 4:2Moravské derby je naše! Sigma vyhrála v Brně nad Zbrojovkou 4:2
| 20.09.2020
Upřesnění termínu zápasu s Viktorií PlzeňUpřesnění termínu zápasu s Viktorií Plzeň
| 19.09.2020
4. kolo nabídne moravské derby. Sigma hraje na hřišti Zbrojovky Brno4. kolo nabídne moravské derby. Sigma hraje na hřišti Zbrojovky Brno
| 18.09.2020
Zápas v Brně s olomouckými fanoušky. Ti pořádají autobusový výjezdZápas v Brně s olomouckými fanoušky. Ti pořádají autobusový výjezd
| 15.09.2020
Hála po první stovce zápasů v lize: Snad přidám dalšíHála po první stovce zápasů v lize: Snad přidám další
| 15.09.2020
Sigma postupuje v poháru bez boje. Petřkovice odstoupilySigma postupuje v poháru bez boje. Petřkovice odstoupily
| 12.09.2020
Trenér Látal: Musím pochválit celé mužstvoTrenér Látal: Musím pochválit celé mužstvo
| 12.09.2020OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná