Tipsport.cz

Aktuality

Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme

Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme

30.07.2020 / A tým

Obránce Roman Hubník včera poprvé po svém návratu nastoupil za Sigmu Olomouc. Ta se v rámci letní přípravy střetnula s třetiligovými Rosicemi, které porazila 1:0.

Roman Hubník, jenž nastoupil s číslem 4, se zapojil do přípravy A-týmu v pondělí. „Číslo 4 bylo jasná volba,“ řekl s úsměvem. „Mám za sebou čtyři tréninky a cítím se velmi dobře,“ podotkl.

Všichni sigmáci šli do zápasu po výživných dvoufázových trénincích, typických pro úvodní část letní přípravy. „Příprava je tvrdá. Únava je větší, proto se dnes rozložila zátěž na dvě jedenáctky. Zítra máme zase dvoufázový trénink. Prvních 14 dnů přípravy bude hodně důležitých, protože příprava na sezónu je krátká,“ vyjádřil se Hubník.

Ten nastoupil uprostřed obranné trojice vedle Lukáše Greššáka a Václava Jemelky. „Soupeř běhal spíše bez balonu, vepředu měl jen jednoho útočníka, takže jsme to neměli tolik náročné. Potom jsme se vrátili k systému čtyř obránců. Stále je na čem pracovat,“ konstatoval.

Zkušený obránce věří, že se brzy s novými spoluhráči sehraje. „Žádný problém v tom nevidím. Kluky znám, bude nám stačit pár tréninků k tomu, aby to bylo dobré,“ věří rodák z Halenkova, který počítá s tím, že místo v sestavě si, jako všichni ostatní, musí v přípravě vybojovat. „Nevnímám to tak, že mám něco jisté. Přípravu chci absolvovat bez zranění, to je nejdůležitější. V jaké sestavě nastoupíme v prvním mistrovském zápase, je na trenérovi,“ vysvětlil.

Bývalý reprezentant překonal v minulých měsících zranění nártu a cítí se fit. „Nic mě nelimituje. To zranění už necítím delší dobu. Zatím je vše v pořádku,“ uvedl.

„Je důležité, abychom sezónu dobře začali. Když se to povede, věřím, že ji i dobře skončíme,“ dodal na závěr.
A tým - další aktuality:

Psychicky náročné utkání. Tři body jsou úleva, řekl LátalPsychicky náročné utkání. Tři body jsou úleva, řekl Látal
| 23.01.2021
První ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý DaněkPrvní ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý Daněk
| 23.01.2021
Kryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lizeKryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lize
| 23.01.2021
Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1
| 23.01.2021
První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!
| 22.01.2021
Z Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér ElekZ Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér Elek
| 22.01.2021
Látal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmoLátal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmo
| 21.01.2021
Sladký před Opavou: Tři body by nám pomohlySladký před Opavou: Tři body by nám pomohly
| 21.01.2021
16. kolo: Sigma se utká s Opavou16. kolo: Sigma se utká s Opavou
| 20.01.2021
3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu
| 18.01.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná