Tipsport.cz

Aktuality

Turnaj Sigmund Cup pro kategorie U11 odstartuje svůj první ročník

Turnaj Sigmund Cup pro kategorie U11 odstartuje svůj první ročník

02.09.2021 / Ostatní

Máte-li rádi fotbal a chcete přispět na dobrou věc, přijďte za námi tuto sobotu do sportovního areálu v Řepčíně na turnaj Sigmund Cup. V něm si proti sobě zahrají týmy malých fotbalistů do 11 let. Turnaj bude součástí charitativního projektu "Pomáhejme společně" na podporu zdravotně postižených Lucinky, Tomíka, Terezky, Natálky a Mikuláše. V rámci programu také slavnostně otevřeme nové hřiště a pozdravíme se s bývalým reprezentantem Vladimírem Šmicerem a záložníkem Sigmy Kubou Matouškem.

Sigmund Cup letos odstartuje svůj první ročník. Turnaj, jehož partnery jsou Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj a Mercedes-Benz Moravia, se bude konat na travnatých hřištích ve sportovním areálu v Řepčíně a zúčastní se ho 16 mužstev:

  • SK Sigma Olomouc (2 týmy), FC Hlučín, FC Slavoj Bruntál, FK Šternberk, SK Uničov, SK Prostějov, FC Fastav Zlín, SK Hranice, FK Jeseník, 1. FC Viktorie Přerov, FK Pardubice, FK Šumperk, HFK Olomouc, SK Líšeň, poslední tým bude brzy potvrzen.

Začátek turnaje je naplánován na 9 hodin. Družstva budou rozdělena do čtyř skupin a hrát se bude vždy 25 minut.

Součástí tohoto sportovního dne bude také slavnostní otevření nového hřiště v areálu Řepčín, kterého se ve 14 hodin ujmou náměstek primátora a předseda Dozorčí rady SK Sigma Olomouc, a.s. Martin Major, náměstek hejtmana Michal Zácha, předseda výboru SK OLOMOUC SIGMA MŽ Jakub Beneš a pan Jaromír Gajda.

Návštěvníci Sigmund Cupu se také mohou těšit na autogramiádu bývalého reprezentanta Vladimíra Šmicera a záložníka Sigmy Olomouc Kuby Matouška, a předváděcí jízdy vozů Mercedes od partnera turnaje Mercedes-Benz Moravia. Občerstvení přímo na místě zajistí firma Bistro No.

Budeme rádi, pokud si do Řepčína najdete cestu. Po skončení programu se pak můžete volně přesunout na Andrův stadion, kde proti sobě od 17 hodin nastoupí týmy Real Top Praha a Děti dětem zastoupené hvězdnými osobnostmi.

Tým REAL TOP Praha

Vladimír Šmicer (trenér)

Přemek Forejt

Marek Heinz

Tomáš Ujfaluši

Pavel Hapal

Radoslav Látal

Jiří Jarošík

Jakub Štáfek

Tomáš Hunal

Karel Rada

Adam Varadi

Jiří Tlustý

Ondřej Pavelec

Jakub Voráček

Jaromír Bosák

Tým Děti dětem

Leoš Kalvoda (trenér)

Martin Blaha

David Holly

Jakub Beneš

David Rozehnal

Michal Ordoš

Michal Kovář

Aleš Škerle

Ondřej Vicenec

Marek Peksa

Martin Hudec

Michal Hubník

Roman Sedláček

Jan Janošťák

Jiří Fiala

Petr Mrázek

Oldřich Machala


sigmund-cup-v2-1.jpg
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná