Aktuality

Česká reprezentace v Olomouci už za týden! Vstupenky stále k dostání

Česká reprezentace v Olomouci už za týden! Vstupenky stále k dostání

04.11.2021 / Ostatní

Tisková zpráva repre – Předprodej vstupenek na přípravný zápas české fotbalové reprezentace proti Kuvajtu pokračuje. Utkání bude ve čtvrtek 11. listopadu od 18:30 hostit Andrův stadion v Olomouci a lístky jsou k dostání už od 290 korun.

Předprodej probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz a lístky jsou k dostání ve třech cenových kategoriích – stojí 290, 450 a 590 korun.

Fanoušci si musí podle aktuálních vládních nařízení při nákupu vybrat, jakým potvrzením o bezinfekčnosti se při vstupu na stadion prokáží, a to jedním z těchto způsobů (toto prokazování se netýká dětí do dvanácti let věku):

  • PCR test maximálně 72 hodin starý / antigenní test maximálně 24 hodin starý
  • certifikát o dokončeném očkování
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (maximálně 180 dnů)

Vozíčkáři mohou na obě utkání objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz. Vstupenky stojí 100 korun a v ceně je zahrnutý i doprovod.

Zápas proti Kuvajtu, se kterým má česká nebo československá reprezentace bilanci jedné výhry a jedné remízy, bude přípravou na závěr kvalifikace o postup na mistrovství světa 2022. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého bojují o druhé místo ve skupině, a tím i o šanci na nasazení v březnové baráži.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná