Aktuality

Jakub Beneš kandiduje na předsedu OFS Olomouc

Jakub Beneš kandiduje na předsedu OFS Olomouc

05.03.2021 / Ostatní

Předseda SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Jakub Beneš kandiduje do čela Okresního fotbalového svazu Olomouc. Volba nového předsedy proběhne 18. 3. v rámci volební valné hromady.

„S představiteli okresních klubů jsme vedli nespočet zajímavých a plodných diskuzí, díky kterým jsme získali zpětnou vazbu k fungování fotbalu v našem okrese,“ uvedl Jakub Beneš.

„Vnímáme odpovědnost za rozvoj fotbalu v našem okrese potažmo celém regionu. Naše filozofie je založena na výchově ligových fotbalistů, kteří ve většině případů udělají své první fotbalové krůčky v některém z oddílu našeho regionu. Proto je fungování okresního fotbalu pro Sigmu klíčové,“ je si vědom Beneš.

„Osobně věřím, že mám Okresnímu fotbalovém svazu Olomouc co nabídnout. Potěšilo mě, že ve vzájemných debatách kluby ukázaly zájem o vývoj okresního i českého fotbalu a vybrali ze svých řad osobnosti, které by rádi viděli ve výkonném výboru,“ dodává.

Ve spolupráci s Jakubem Benešem se uchází o pozice členů výkonného výboru zástupci okresních fotbalových klubů Karel Šrámek (FK Šternberk), Karel Kulatý (FK Horní Loděnice), Martin Černý (SK Uničov), Miroslav Suchý (Sokol Troubelice), Tomáš Zapletal (Sokol Mladeč), David Kubík (FK Huzová) a Dušan Gargulák (SK Město Libavá).

S jakou vizí jde tato iniciativa do voleb?


fb-a-ig-1.jpg
fb-a-ig-2.jpg
fb-a-ig-3.jpg
fb-a-ig-4.jpg
fb-a-ig-5.jpg
fb-a-ig-6.jpg
fb-a-ig-7.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri