Tipsport.cz

Aktuality

Rezervujte si svůj čas na testování před zápasem se Slavií

Rezervujte si svůj čas na testování před zápasem se Slavií

06.05.2021 / Ostatní

Před nedělním utkáním Sigmy Olomouc se Slavií Praha bude pro všechny držitele permanentních vstupenek zajištěna možnost testování na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 formou antigenního testu. Rezervujte si svůj termín v předstihu už teď.

Pro majitele permanentek, kteří se v neděli od 17 hodin rozhodnou přijít podpořit Sigmu v utkání proti Slavii, jsme připravili dvě testovací místa:

  • V Galerii Šantovka na venkovním parkovišti P5 – v sobotu 8. května v době od 10 do 15 hodin po předložení permanentní vstupenky,

  • v tělocvičně vedle Androva stadionu na rozmezí Tribuny Západ a Sever – v neděli před utkáním od 15 do 16:45 po předložení permanentní vstupenky,

  • s sebou si připravte občanský průkaz a kartičku pojištěnce.

Pro rychlejší odbavení je nyní k dispozici online registrační formulář, ve kterém si fanoušci mohou vybrat čas odběru: https://rezervace.aeskulab.cz/firmy1?company=sigma. Stačí zadat osobní údaje, emailovou adresu a telefonní číslo, na které vám po dokončení registrace přijde speciální kód. Ten následně předložíte na odběrovém místě.

Pozor, rezervace termínu předem je možná pouze na sobotní termín! Fanouškům tedy doporučujeme, aby využili možnosti nechat se otestovat právě v sobotu na stanovišti u Galerie Šantovka a vyhnuli se tak případným frontám, které by se mohly v neděli před utkáním na odběrovém místě u Androva stadionu tvořit! 

Další podrobnosti ke vstupu na stadion týkající se zatím pouze permanentkářů najdete zde.

Věříme, že vše proběhne bez problémů. Těšíme se na vás na Andrově stadionu!


testovaci-centrum-sigma.png
testovaci-centrum-s-antovka.png

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná