Aktuality

Sigmácká pohybová školička brzy opět v provozu. Zároveň chystá nábor!

Sigmácká pohybová školička brzy opět v provozu. Zároveň chystá nábor!

06.05.2021 / 0

Organizované sportování dětí se konečně opět stává realitou. S postupným ústupem epidemie COVID-19 dochází k rozvolňování opatření a podmínek pro sport. S tím souvisí obnovení naší Sigmácké pohybové školičky.

První lekce Sigmácké pohybové školičky proběhne v úterý 18. 5. od 16:30 na hřišti č. 2 v areálu Androva stadionu. Součástí programu bude kromě radosti z pohybu i nábor malých sportovců, kteří si budou moci nejen zasportovat, ale také se potkat s hráči našeho A-týmu nebo klubovým maskotem Sigmundem.

Sigmácká pohybová školička je zaměřena na přirozený pohybový rozvoj chlapců i děvčat narozených mezi lety 2011 až 2017. To vše se odehrává ve fotbalovém prostředí našeho klubu. Naším hlavním přáním je, aby dětí brzy získaly kladným vztah ke sportování a také k Sigmě Olomouc!

Lekce pro malé sportovce budou probíhat každé úterý a čtvrtek v 16:30 vždy dle aktuálních epidemiologických opatření a podmínek pro organizovaný sport.

Jak jsme již zaznamenali, spousta rodičů se velmi těší na okamžik, kdy svou ratolest přivedou do naší pohybové školičky. Je to pochopitelné, jelikož přerušení školičky bylo doopravdy dlouhé. V rámci platných opatření ovšem musíme požádat rodiče, aby nevstupovali na hrací plochu, jak bylo dříve zvykem. Ke sledování lekce prosím využijte okolí hřiště.

Veškeré další informace se rodiče dozvědí na místě před zahájením lekce. V případě potřeby se můžete obrátit na šéftrenéra přípravek Michala Hrubého (tel.: 606 162 217).

Už se na vás moc těšíme!
0 - další aktuality:

Sigmácká pohybová školička brzy opět v provozu. Zároveň chystá nábor!Sigmácká pohybová školička brzy opět v provozu. Zároveň chystá nábor!
| 06.05.2021
80 let Androva stadionu: Zápas století80 let Androva stadionu: Zápas století
| 04.05.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná