Tipsport.cz

Aktuality

Druhá výhra v řadě pro U17

Druhá výhra v řadě pro U17

06.08.2021 / Ostatní

Do nového ročníku Celostátní dorostenecké ligy vstoupila úspěšně také kategorie U17. Ta zvítězila i ve druhém mistrovském utkání sezóny, když přehrála Karvinou v poměru 5:2. O branky domácích se postarali Táborský, který se trefil hned dvakrát, Uriča, Páleník a Mokrovics.

„Jsme rádi, že se nám v domácím utkání podařilo navázat na vítězství z Opavy. Určitě musím ocenit i snahu soupeře o neustálou chuť hrát. I přes nepříznivý výsledek podal sympatický výkon. My jsme se prezentovali dobrým výkonem. Přesnou kombinací a hezkými individuálními akcemi jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí. Teď ještě musíme zapracovat na jejich úspěšnější realizaci v gólovém vyjádření a taky na tom, abychom snadno neinkasovali. Hned v úterý nás čeká další zápas a věříme v nadále se zlepšující výkony,“ uvedl trenér Jan Krajčovič.

SK Sigma Olomouc U17 – MFK Karviná U17 5:2 (2:2)

Branky: 7. a 87. Táborský, 17. Uriča, 55. Páleník, 73. Mokrovics.

Sestava: Mazur – Šembera, Petráš (46. Stryk), Procházka, Řezníček (71. Chudoba), Nguyen, Vaculík (58. Jalovičor), Mokrovics, Uriča, Táborský, Páleník (58. Proniuk). Trenér: Jan Krajčovič.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná