Tipsport.cz

Přehled výsledků žákovských týmů Sigmy

06.09.2021 / Sportovní třídy

Žáci a žákyně SK Sigma Olomouc se o víkendu postavily k dalším střetnutím.

Fotbalisté U15 a U14 si změřili síly s Frýdkem-Místkem. Patnáctka měla v utkání více ze hry a byla na hřišti lepším týmem. S Frýdkem nakonec uhrála remízu 2:2. „Utkání, ve kterém jsme měli jednoznačně navrch jsme bohužel i přes množství gólových příležitostí nezvládli v zakončení a obdrželi opakovaně laciné branky,“ zhodnotil zápas trenér David Čech.

Také čtrnáctka předvedla proti frýdeckému celku kvalitní výkon. Během prvního poločasu nadělila soupeři čtyři branky a své vedení v průběhu druhé půle ještě navýšila. „Velmi dobrý vstup do zápasu, tlak na soupeřově polovině, přechodová fáze, a hlavně minimum zkažených přihrávek a klid v zakončení nám zajistil poločasové vedení 4:0, které jsme i přes slabší aktivitu navýšili o další góly,“ těšil se z výsledku i předvedené hry trenér Michal Kovář.

Tým do 12 let pod vedením kouče Tomáše Bilíka o víkendu odehrál Spořickou ligu nadějí. Tradičního turnaje pro týmy U12 se účastní kluby, jejichž A týmy se v dané sezóně hrají FORTUNA:LIGU. V náročném turnaji, kdy se hraje formátem „každý s každým“, obsadilo naše mužstvo konečné 6. místo.

Mladí fotbalisté Sigmy z kategorie U11 se postavili proti Boskovicím. Přesto, že výsledek utkání nevyzněl pro sigmáky šťastně, trenér Michal Hrubý své svěřence chválil: „První zkušenost s ligou žáků dopadla bez zisku bodů. Naše U11 nastoupila proti U12 z Boskovic a prezentovala se dobrým fotbalem, který měl prvky, na kterých v tréninku pracujeme. Bohužel nám chyběl krok, štěstí ve finální fázi utkaní. Z velkého množství šancí, kdy jsme soupeře přehrávali, jsme nedokázali vstřelit více než jeden gól. Ve třetí třetině nás soupeř potrestal z rychlého protiútoku a druhý z naší chyby v obraně. Pro kluky to byla výborná zkušenost a mrzí nás, že po tak kvalitním výkonu na hřišti jsme zůstali bez zisku bodů.“

Starší žákyně doma přehrály FK Znojmo a připsaly si tak první vítězství v 1. lize. Proti Znojmu se naopak nezadařilo mladším žákyním, které Znojmu podlehly 1:4.

SK Sigma Olomouc U15 – MFK Frýdek-Místek  2:2 (1:1)

Branky: 27. Bittner, 52. Galíķ

Sestava: Ulenfeld (41. Čtvrtlík) – Skopal (58. Glos), Siegl, Beran, Vojtek – Remeš (41. Kovář), Ptáčník, Körner – Přibylka (70. Synevych), Galík (70. Navrátil), Bittner

SK Sigma Olomouc U14 – MFK Frýdek Místek U14  6:0 (4:0)

Branky: 4., 40. a 80. Riedl, 21. a 74. Vaněk, 17. Chytil

Sestava: Hruban – Chytil (53. Vyroubal), Pavlištík, Kocourek, Pazdera, Skácel (53. Hilbert), Riedl, Kaštyl, Lakomý (53. Bušina), Vaněk, Křiklava (53. Hloušek)

Sigma – Teplice 3:0

SK Sigma Olomouc U11 – FC Boskovice U12  1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Branka: Škurek

SK Sigma Olomouc WU15 – FK Znojmo WU15  3:2 (2:1)

Branky: 9. Nitsche, 17. Konečná, 70. Hladíková – 2. Veselá, 75. Šišláková

Sestava: Hrazdilová – Keňová, Konečná, Nitsche, Dostalíková, Řezníčková, Andrýsková, Štěpánová, Kostihová, Radičová, Skácelová. Trenérka: Petra Houdková

Na střídání: Kellnerová, Hladíková, Škopová, Ježová, Opravilová

SK Sigma Olomouc WU13 – FK Znojmo WU13  1:4 (1:1)

Branky: 2. Vargová – 17. a 40. Horáková, 65. a 67. Malíková

Sestava: Kroužková – Peková, Mišová, Bártková, Konečná, Gavendová, Švastalová, Vargová, Hladíková, Vyroubalová, Joslová. Trenérka: Petra Houdková

Osmnáctka a šestnáctka rozstřílely PorubuOsmnáctka a šestnáctka rozstřílely Porubu
| 16.10.2021
Interliga U13 a U12 pokračovala 4. kolemInterliga U13 a U12 pokračovala 4. kolem
| 10.10.2021
Patnáctka a čtrnáctka jasně přehrály KarvinouPatnáctka a čtrnáctka jasně přehrály Karvinou
Starší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli ProstějovStarší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli Prostějov
| 03.10.2021
Šestice sigmáků v nominaci na reprezentační sraz týmu U15Šestice sigmáků v nominaci na reprezentační sraz týmu U15
| 30.09.2021
Jak se dařilo žákovským týmům Sigmy?Jak se dařilo žákovským týmům Sigmy?
| 27.09.2021
Patnáctka se zúčastnila tradičního turnaje Magic Cup ŠumavaPatnáctka se zúčastnila tradičního turnaje Magic Cup Šumava
Přehled výsledků žákovských týmů SigmyPřehled výsledků žákovských týmů Sigmy
| 06.09.2021
Výsledky utkání žákovských kategorií SigmyVýsledky utkání žákovských kategorií Sigmy
| 30.08.2021
Starší a mladší žáci odehráli další ligové koloStarší a mladší žáci odehráli další ligové kolo