Tipsport.cz

Béčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil Grečmal

07.05.2021 / B tým

Béčko remizovalo v přátelském utkání s rezervou Brna 2:2. Zbrojovka si zajistila dvougólové vedení už po půlhodině hry. Na vedení domácích dokázala Sigma zareagovat ve druhém poločase. O obě branky Hanáků se v rozmezí 70. a 72. minuty postaral Daniel Grečmal.

FC Zbrojovka Brno B – SK Sigma Olomouc B 2:2 (2:0)

Branky: 26. Rogožan, 28. Žalud - 70. a 72. Grečmal.

Sestava: Trefil (60. Gröger) – Slavíček (60. Twardzik), Neuer, Bednár (46. Sklenář), Galus M. – Grygar (46. Sampedro), Grečmal (85. Hapal O.), Nováček (46. Mujica), Hapal O. (70. Hadaš), Hausknecht – Hadaš (46. Kašpárek). Trenér: Augustin Chromý.

Třetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil ÚstíTřetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil Ústí
| 24.07.2021
Béčko porazilo v přípravě Opavu BBéčko porazilo v přípravě Opavu B
| 20.07.2021
Přátelské utkání B-týmu s Hradcem zrušenoPřátelské utkání B-týmu s Hradcem zrušeno
| 15.07.2021
B-tým v přípravě porazil OtrokoviceB-tým v přípravě porazil Otrokovice
| 13.07.2021
V prvním přípravném utkání B-tým remizoval se Zbrojovkou BrnoV prvním přípravném utkání B-tým remizoval se Zbrojovkou Brno
| 10.07.2021
B-tým má za sebou první den letní přípravyB-tým má za sebou první den letní přípravy
| 05.07.2021
B-tým zakončil sezónu utkáním v ŠumperkuB-tým zakončil sezónu utkáním v Šumperku
| 16.06.2021
Přátelský zápas: Béčko si poradilo s UničovemPřátelský zápas: Béčko si poradilo s Uničovem
| 12.06.2021
Přátelský zápas: Béčko remizovalo v Ústí nad OrlicíPřátelský zápas: Béčko remizovalo v Ústí nad Orlicí
| 09.06.2021
Béčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil GrečmalBéčko remizovalo se Zbrojovkou B. Dvě branky vstřelil Grečmal