Aktuality

Areál Androva stadionu hostí Olomouckou fotbalovou školu

Areál Androva stadionu hostí Olomouckou fotbalovou školu

07.07.2021 / Ostatní

Areál Androva stadionu hostí v tomto týdnu 11. ročník Olomoucké fotbalové školy. Partnerem výjimečné fotbalové události pro děti je SK Sigma Olomouc.

Sto dvacet dětí z různých koutů republiky, ze Slovenska, a dokonce i ze Švédska tráví od 3. do 9. července nezapomenutelný fotbalový týden v areálu našeho Androva stadionu. Během 11. ročníku Olomoucké fotbalové školy fotbalisté a fotbalistky ve věku 7 až 14 let si na vlastní kůži vyzkouší být fotbalovým profesionálem. Skvělé ubytování v nedalekém hotelu NH Olomouc Collection Congress, perfektně připravené tréninkové plochy, ale také pestrý zábavný program v podobě návštěvy aquaparku, raftingu, freestyle show Honzy Webera, přednášky od MUDr. Neorala o prevenci zranění, výuky angličtiny nebo třeba besedy s reprezentanty Davidem Zimou a Václavem Jemelkou. Pro malé fotbalové nadšence dny jako ze snu!

SK Sigma Olomouc je hrdým partnerem události, jenž si za 10 let svého fungování vybudovala velkou prestiž, což se každoročně projevuje mohutným zájmem o volná místa. Na kvalitním tréninkovém programu Olomoucké fotbalové školy se podílí trenéři z naší klubové akademie.

„Rád bych poděkoval všem partnerům projektu, díky kterým se podařilo již pojedenácté v Olomouci zorganizovat projekt fotbalové školy, který je svou kvalitou, programem a návštěvností největším svého druhu nejen na Moravě, ale také v celé ČR a na Slovensku a dokonale splňuje svůj primární cíl - podpořit zdravý životní styl dětí a mládeže a také rozvíjet mládežnický fotbal,“ řekl spoluorganizátor a marketingový manažer SK Sigma Olomouc David Holly.

Za uplynulé roky se Olomoucké fotbalové školy zúčastnila řada hráčů, kteří dnes hrají na profesionální úrovni. Kempem před časem prošel člen kádru áčka Tomáš Zlatohlávek nebo reprezentatnt do 21 Ladislav Krejčí.

Foto: Martin Wawrzyczek


fb-2.jpg
fb-6.jpg
fb-8.jpg
fb-14.jpg
fb-15.jpg
fb-16.jpg
fb-18.jpg
fb-19.jpg
fb-20.jpg
fb-23.jpg
fb-24.jpg
fb-27.jpg
fb-30.jpg
fb-32.jpg
fb-33-2.jpg
fb-33.jpg
fb-35.jpg
fb-36.jpg
fb-40.jpg
fb-41.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná