Tipsport.cz

Ohlasy po utkání se Spartou Praha

08.02.2021 / A tým

Sigma v utkání se Spartou měla nakročeno k vítězství. V prvním poločase připravila soupeři několik perných chvil a zaslouženě šla do vedení 1:0. Na začátku druhé půle si vypracovala dvougólový náskok. Ten však do konce zápasu ztratila a Sparta si z Androva stadionu odvezla 3 body. O průběhu utkání promluvili po zápase trenér Radoslav Látal a autor první branky domácích Kryštof Daněk.

Sigma na závěr Tipsport Malta Cupu porazila Tirol 3:0Sigma na závěr Tipsport Malta Cupu porazila Tirol 3:0
| 24.01.2022
Sigma zakončí Tipsport Malta Cup utkáním proti TiroluSigma zakončí Tipsport Malta Cup utkáním proti Tirolu
| 23.01.2022
Nová smlouva? Žiju dál svůj sen, říká Pavel ZifčákNová smlouva? Žiju dál svůj sen, říká Pavel Zifčák
Tři hráči prodloužili smlouvy. Pokračují Zifčák, Zmrzlý i BreiteTři hráči prodloužili smlouvy. Pokračují Zifčák, Zmrzlý i Breite
Na tréninku Ondřej Zmrzlý rozbíjel panáky. Proti Trnavě krásně rozhodlNa tréninku Ondřej Zmrzlý rozbíjel panáky. Proti Trnavě krásně rozhodl
| 22.01.2022
Sigma otočila zápas s Trnavou a vítězí na Tipsport Malta CupuSigma otočila zápas s Trnavou a vítězí na Tipsport Malta Cupu
| 21.01.2022
Sigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s TrnavouSigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s Trnavou
Lukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobřeLukáš Greššák: Trnava tu má mladý tým, ale s Tirolem hrála velmi dobře
| 20.01.2022
Radek Látal odchází na hostování do KarvinéRadek Látal odchází na hostování do Karviné
Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0Start na Tipsport Malta Cupu s výhrou. Sigma zdolala Aalborg 3:0