Tipsport.cz

Cenné vítězství! Béčko udolalo Slovácko B

08.08.2021 / B tým

Olomoucký B tým si ve 2. kole MSFL připsal cenné vítězství na půdě Slovácka B. Tradičního soupeře porazil 2:1. Přitom to bylo Slovácko, kdo šel jako první do vedení, v 7. minutě se prosadil Ondřej Šašinka. Vedení domácích ale netrvalo dlouho, když dvě minuty poté vyrovnal Jan Fiala. Výhru Hanáků zařídil ve druhé půli brzy osmnáctiletý Filip Uriča. B tým má tak na kontě po dvou odehraných zápasech 4 body.

„Domácí na nás nastoupili v rozestavení 3 – 5 – 2 posíleni o pár hráčů z áčka. Jednalo se třeba o Šašinku, Merdoviče, Vincoura nebo Pernicu. Tito hráči mají svou kvalitou, chvilku nám trvalo, než jsme je začali lépe dostupovat. Domácí si v prvních 15 minutách vytvořili tlak a díky tomu se dostali do vedení. Bylo důležité, že jsme se z toho nepoložili a do dvou minut jsme srovnali. Postupně se hra vyrovnávala, v závěru prvního poločasu jsme měli několik gólových příležitostí. V druhém poločase jsme poctivě bránili, bojovali jsme. Soupeř si sice vytvořil pár šancí, měl nebezpečné především standardní situace, my jsme je ale ubránili a poté chodili do rychlých kontrů po křídlech díky Šípovi nebo Uričovi. Potom jsme se dostali do vedení, které jsme do konce utkání udrželi. Jsem rád, že jsme dnešní utkání zvládli lépe takticky než minulé domácí utkání, kdy jsme si dali vlastní gól v 90. minutě,“ uvedl trenér Augustin Chromý.

Další utkání sehraje příští neděli 15. srpna od 10:15 proti Otrokovicím. Hrát se bude na hřišti č. 2 v areálu Androva stadionu.

1. FC Slovácko B – SK Sigma Olomouc B 1:2 (1:1)

Branky: 7. Šašinka – 9. Fiala, 67. Uriča.

Rozhodčí: Dudek – Kotala, Macrineanu.

ŽK: Pernica, Vicnour, Pisar, Kudela – Grygar, Bednár

Slovácko B: Borek – Merdovič (73. Kratochvíla), Stojmenov, Juroška, Pernica, Vincour, Polášek (73. Machalík), Aldin, Šašinka (79. Olšanský), Pisar, Kudela. Trenér: Pavel Němčický.

Sigma B: Trefil – Slavíček (86. Beňa), Kotouč, Bednár, Galus M. – Uriča, Langer, Slaměna (84. David), Grygar, Šíp (75. Grečmal) – Fiala (84. Piňa). Trenér: Augustin Chromý.

B tým porazil Vratimov dvěma góly GaluseB tým porazil Vratimov dvěma góly Galuse
| 23.10.2021
Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča