Aktuality

Andrův stadion tématem v podcastu Českého rozhlasu

Andrův stadion tématem v podcastu Českého rozhlasu

08.10.2021 / Ostatní

V letních měsících tohoto roku jsme na Andrově stadionu přivítali štáb Českého rozhlasu Radiožurnál Sport. Společně s redaktorem Martinem Minhou jsme natáčeli podcast o historii našeho svatostánku, který si nyní můžete poslechnout na webových stránkách Radiožurnálu Sport.

Podcastová série Stadiony s Martinem Minhou přináší unikátní příběhy fotbalových stadionů. Šestnáct dílů nabízí posluchačům prohlídky stadionů včetně míst, kam se běžný fanoušek nedostane. Rozhovory s legendou připomínají ty největší zážitky spojené s klubem a stadionem. Fanoušci v emotivních rozhovorech pak přináší svůj pohled, proč fotbalový stánek jejich klubu je tím nejlepším místem na zemi. Vše je doplněno o zajímavosti z historie a nechybí ani krátký osobní pohled na stadiony od moderátorů O2 TV Sport.

V jednom z prvních dílů figuruje právě náš Andrův stadion. Fanoušci se mohou těšit na vzpomínání klubové legendy Oldřicha Machaly, vyprávění našeho archiváře a velkého fanouška Martina Ponížila a také na vzpomínky bývalého hráče a současného technického manažera Jana Chladila, který pořadem provází.

Multimediální příběh Androva stadionu včetně celého dílu podcastu si můžete poslechnout zde: https://bit.ly/3lmRbBp.

Další příběhy stadionů si můžete prohlédnout zde: https://bit.ly/3oJwphe.

Děkujeme Českému rozhlasu za zajímavou zkušenost při natáčení. A vám - fanouškům Sigmy Olomouc - přejeme příjemný poslech!

Upoutávka 


dsc-1121-tereza-clanek.jpg
img-0933-clanek.jpg
img-0944-clanek.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná