Tipsport.cz

Aktuality

Vstupenky na utkání Sigma – Dynamo v prodeji!

Vstupenky na utkání Sigma – Dynamo v prodeji!

09.08.2021 / Ostatní

Druhé domácí utkání v novém soutěžním ročníku odehrají Hanáci již tuto sobotu od 14 hodin. Vstupenky na utkání SK Sigma Olomouc – SK Dynamo České Budějovice jsou k zakoupení již nyní!

Kde vstupenky koupím?

Vstupenky jsou k zakoupení v oficiálním sigmáckém Fanshopu vedle Androva stadionu. Fanshop je otevřen ve všední dny vždy od 10 do 17 hodin a v den utkání 90 minut před výkopem. V den utkání budou otevřené také dvě pokladny – vedle Fanshopu a u Tribuny Karla Brücknera – a to 1,5 hodinu před výkopem. Na pokladnách lze platit kartou.

Lupeny je možné zakoupit rovněž online v síti Ticketportal na tomto odkazu.

Pro fanoušky Dynama bude vyhrazen sektor O na Tribuně Karla Brücknera (vstup č. 9). Pro nákup vstupenky využijte online prodej v síti Ticketportal. Na místě nebude možné vstupenky zakoupit.

Děti do 15 let, studenti s průkazem ISIC a senioři nad 65 let mají vstupné zlevněné, pouze však na nekrytá místa. Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Doporučujeme všem fanouškům, aby si vstupenky zakoupili v předprodeji!  Nejen, že si tak zajistíte lepší cenu lístku, ale vyhnete se případným frontám u pokladen!

Jaké jsou ceny vstupenek?

Dospělí:

  • nekrytá místa: v předprodeji 100 Kč, v den utkání na pokladně 150 Kč

  • krytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč

Děti do 15 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let:

  • v předprodeji 50 Kč (pouze na nekrytá místa)

  • v den utkání na pokladně 70 Kč (pouze na nekrytá místa)

Organizační informace v souvislosti s konáním půlmaratonu

Z důvodu konání olomouckého půlmaratonu očekáváme v den utkání ztíženou dopravní situaci v Olomouci. S organizátory půlmaratonu a Policií ČR jsme aktivně v kontaktu. Bližší informace fanouškům přineseme v nejbližší době.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná