Tipsport.cz

Mladší a starší dorostenci se v přátelském utkání utkali se Zlínem

10.07.2021 / Sportovní třídy

Další přípravné zápasy dnes odehrály týmy do 19 a 17 let. Tým U19 trenéra Tomáše Janotky o poločase prohrával 0:2. Náskok soupeře se mu nepodařilo dohnat a v utkání nakonec prohrál 3:4. Svěřenci trenéra Jana Krajčoviče nad moravským soupeřem zvítězili vysoko 8:2.

SK Sigma Olomouc U19 – FC FASTAV Zlín U19 3:4 (0:2)

Branky: 53. Hřivnáč, 56. Špangr, 62. Hřivnáč - 10. hosté, 18. hosté, 79. hosté,  90. hosté.

Sestava 1. poločas: Mazur – Němeček, Kadlec, Coufal, Waclawik – Opatřil, Cahel, Nízký – Hřivnáč, Michalík, Koláček

Sestava 2. poločas: Bílý – Paar, Kadlec, Coufal (55. Němeček), Smolka – Studený, Fabiánek, Skopal – Saňák, Stoppen, Špangr

SK Sigma Olomouc U17 – FC FASTAV Zlín U17 8:2 (3:1)

Branky: 1., 29. a 32 Nguyen, 51. Foukal, 67. Řezníček, 74. Uriča, 85. a 90. Jalovičor – 22. Zlín, 68. Zlín

Sestava: Šubrt (46.Král) – Novotný (46.Petráš), Pavlíček (46.Šembera), Procházka (70.Pavlíček), Táborský (46.Stryk) – Uriča (46.Foukal), Vaculík (46.Jalovičor), Řezníček (70.Vaculík), Ngueyn (46.Nguyen), Proniuk (46.Páleník) – Mokrovics (70.Uriča)

Sigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův BrodSigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův Brod
| 24.10.2021
Osmnáctka a šestnáctka rozstřílely PorubuOsmnáctka a šestnáctka rozstřílely Porubu
| 16.10.2021
Interliga U13 a U12 pokračovala 4. kolemInterliga U13 a U12 pokračovala 4. kolem
| 10.10.2021
Patnáctka a čtrnáctka jasně přehrály KarvinouPatnáctka a čtrnáctka jasně přehrály Karvinou
Starší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli ProstějovStarší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli Prostějov
| 03.10.2021
Šestice sigmáků v nominaci na reprezentační sraz týmu U15Šestice sigmáků v nominaci na reprezentační sraz týmu U15
| 30.09.2021
Jak se dařilo žákovským týmům Sigmy?Jak se dařilo žákovským týmům Sigmy?
| 27.09.2021
Patnáctka se zúčastnila tradičního turnaje Magic Cup ŠumavaPatnáctka se zúčastnila tradičního turnaje Magic Cup Šumava
Přehled výsledků žákovských týmů SigmyPřehled výsledků žákovských týmů Sigmy
| 06.09.2021
Výsledky utkání žákovských kategorií SigmyVýsledky utkání žákovských kategorií Sigmy