Aktuality

Tipy, jak si užít zápas české reprezentace proti Kuvajtu

Tipy, jak si užít zápas české reprezentace proti Kuvajtu

11.11.2021 / Ostatní

Česká reprezentace odehraje po více než roce zápas v Olomouci, kde ji ve čtvrtek 11. listopadu čeká přípravné utkání proti Kuvajtu. Oficiální stránky národního týmu připravily pro fanoušky několik tipů a důležitých informací.

Přijďte včas. Zápas začne v 18:30. Prosíme fanoušky, aby na Andrův stadion dorazili s dostatečným časovým předstihem. Pokud se na poslední chvíli shromáždí u vstupů větší množství návštěvníků, nebude v silách pořadatelské služby fanoušky odbavit včas.

Covidová opatření. U vstupu je nutné se prokázat certifikátem o očkování, negativním testem (PCR test maximálně 72 hodin starý, antigenní test 24 hodin starý, případně certifikátem o prodělané nemoci (maximálně 180 dnů starým), a to podle údaje na vstupence. Žádáme všechny fanoušky o používání respirátorů ve všech prostorách stadionu.

Prodej vstupenek. Vstupenky se budou prodávat i na stadionu v den zápasu. Do 14:30 jsou lístky k dostání ve fanshopu, od tohoto času pak na pokladnách v Legionářské ulici vedle fanshopu. Připomínáme, že vstupenky z internetového předprodeje je zapotřebí mít vytištěné.

Parkování. Kolem stadionu může být ztížená doprava. Diváci, kteří přijedou autem, mohou parkovat například na louce přes ulici za severní tribunou, případně u pošty v Ladově ulici.

Nebezpečné předměty nechte doma. U vstupu na stadion budou probíhat zevrubné bezpečnostní prohlídky. Prosíme návštěvníky, aby respektovali návštěvní řád stadionu. Je zakázáno vnášet na stadion předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost. Zejména se jedná o zbraně, větší batohy nebo tašky, pyrotechniku, láhve nebo plechovky, laserová ukazovátka, fotoaparáty a podobně.

Respektujte pokyny pořadatelů. Prosíme diváky, aby respektovali pokyny pořadatelů, abychom si společně mohli užít výjimečný fotbalový zápas.

 

Zdroj: www.repre.fotbal.cz
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná