Aktuality

Vyzvi sigmáka: Mladíci trénovali všude možně a ukázali odhodlání

Vyzvi sigmáka: Mladíci trénovali všude možně a ukázali odhodlání

12.05.2021 / Ostatní

Fotbalisté Sigmy z mládežnických kategorií po rozvolnění protiepidemických opatření opět trénují se svými týmy. Ještě před pár týdny ovšem museli trénovat pouze individuálně v domácích podmínkách.

Tehdy je v nelehké situaci podpořili hráči sigmáckého áčka David Houska, Mojmír Chytil a Kryštof Daněk. Ti natočili pro mladší spoluhráče videa se třemi cvičeními zaměřenými na rozvoj technických dovedností. Podle předlohy od ligových hráčů se mladíci poté mohli zdokonalovat.

Po první výzvě brzy následovala druhá. Tentokrát se iniciativy ujali brankáři Matúš Macík, Jakub Trefil a Tadeáš Stoppen ve spolupráci s jejich trenéry Tomášem Lovásikem a Martinem Blahou.

Do obou výzev se zapojila spousta fotbalistů z naší akademie. Jsme pyšní na to, jak jste se s tréninkem během zákazů a omezení popasovali. Věříme, že vynaložené úsilí a odhodlání se vám jednou v budoucí fotbalové kariéře vrátí nastokrát.

Nebylo jednoduché vybrat, koho z vás odměníme podepsaným dresem hráči našeho áčka. Trénovali jste, kde se jen dalo. V pokoji, na zahradě, před domem, na basketbalovém hřišti, na hokejovém hřišti nebo dokonce na sněhu. Za to vám patří velké uznání. Zaujala nás provedení Jirky Pšenici z U12, Natálie Maříkové z WU18 a brankáře U16 Richarda Krále. Všechny jmenované odměníme podepsanými dresy a setkáními s hráči prvního týmu, kteří se podíleli na obou výzvách. Gratulujeme!

Výzva Davida Housky, Mojmíra Chytila a Kryštofa Daňka

Výzva Matúše Macíka, Jakuba Trefila a Tadeáše Stoppena

 
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná