Aktuality

Andrův stadion zažil gólovou nadílku české reprezentace

Andrův stadion zažil gólovou nadílku české reprezentace

12.11.2021 / Ostatní

Česká fotbalová reprezentace se po roce opět představila v Olomouci na Andrově stadionu. V přátelském utkání čeští fotbalisté zdecimovali výběr Kuvajtu 7:0.

Naposledy si národní fotbalový tým zahrál na pažitu Androva stadionu 7. září loňského roku v rámci Ligy národů proti Skotsku. Tentokrát do Olomouce přicestoval na přípravné utkání před kvalifikačním zápasem na mistrovství světa proti Estonsku. Soupeřem českého národní celku byl Kuvajtu.

V nominaci trenéra Jaroslava Šilhavého, který ve včerejším utkání absentoval kvůli pozitivnímu testu na covid, se objevili bývalí sigmáci Aleš Mandous a David Zima. Na lavičku pak usedl Tomáš Kalas.

Fotbalisté České republiky porazili Kuvajt sedmi góly. Dvakrát se prosadil Jakub Pešek a Jan Sýkora. Po gólu přidali Antonín Barák, Tomáš Souček a Filip Novák. Češi na hřišti zcela dominovali, soupeře na svou polovinu hřiště nepustili. Přestože se kuvajtské mužstvo bránilo statečně, gólovému výprasku ani tak nezabránilo. 

Pětitisícovka českých fanoušků na tribunách Androva stadionu si tak užila příjemnou podívanou. Máte-li momentky přímo ze stadionu, podělte se s námi o ně na našem oficiálním facebookovém profilu v komentářích.

Česká republika – Kuvajt 7:0 (2:0)

Branky: 26. Barák, 45. a 46. Pešek, 57. Souček, 60. Novák, 83. a 88. Sýkora. 

Rozhodčí: Kralović – Štrbo, Ferenc (Slovensko). 

Česko: Mandous – Coufal, Zima, Brabec, Matějů (46. Novák) - Souček, Sadílek (61. Král) – Masopust (72. Kopic), Barák (72. Sýkora), Pešek (61. Vydra) – Krmenčík (61. Kuchta). Trenér: Chytrý.

Kuvajt: Ch. Rašídí – Dusárí, Harbí, Chálid Fazlí II (67. Mahrán), F. Rašidí, Kalláf – Daští (46. Rizá), Džazá (82. Huvaidí), Utaibí (46. Faníní) – J. Rašídí (46. Burslí), A. Rašidí (61. Mutavá). Trenér: González.

Diváci: 5367.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná