Aktuality

Svoláváme všechny sigmáky! Utkání proti Baníku se blíží

Svoláváme všechny sigmáky! Utkání proti Baníku se blíží

14.09.2021 / A tým

Již tento pátek odehraje Sigma Olomouc důležité utkání proti ostravskému Baníku. Vstupenky pro všechny fotbalové nadšence jsou stále ještě k dispozici. Svoláváme všechny sigmáky! Přijďte podpořit naše kluky na Andrův stadion!

Vstupenky na je možné zakoupit online v síti Ticketportal na tomto odkazu, nebo také v kamenné prodejně Fanshop vedle Androva stadionu. Fanshop je otevřen ve všední dny vždy od 10 do 17 hodin.

V den utkání budou otevřené také pokladny vedle Fanshopu, u Tribuny Karla Brücknera a u Tribuny Sever – a to 1,5 hodinu před výkopem. Připomínáme, že na pokladnách lze platit kartou!

Pro fans Baníku Ostrava

Pro fanoušky Baníku bude vyhrazena Tribuna Sever. Prosíme fanoušky, aby si zakoupili vstupenky výhradně tam! Lístky na Tribunu Sever zakoupíte zde.

Ceny vstupenek

Děti do 15 let, studenti s průkazem ISIC a senioři nad 65 let mají vstupné zlevněné, pouze však na nekrytá místa. Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Ceny dospělí

  • nekrytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč,

  • krytá místa: v předprodeji 200 Kč, v den utkání na pokladně 250 Kč.

Ceny děti do 15 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let

  • pouze na nekrytá místa: v předprodeji 70 Kč,

  • pouze na nekrytá místa: v den utkání na pokladně 100 Kč.

Bezinfekčnost

Věnujte pozornost aktualizovaným pravidlům pro předkládání dokladů o bezinfekčnosti! Na stadion budou vpuštěni pouze diváci, kteří nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, a kteří splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky bezinfekčnosti. Vstup na stadion bude divákům povolen v případě, že daná osoba:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, a toto doloží platným certifikátem s QR kódem, nebo

  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 (RAT) s negativním výsledkem, a toto doloží platným certifikátem s QR kódem, nebo

  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národní certifikát s QR kódem o provedeném očkování, kdy od očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo

  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní, což rovněž doloží platným certifikátem s QR kódem, nebo

  • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Potvrzení o bezinfekčnosti je možno doložit v papírové podobě nebo na obrazovce mobilního telefonu. Certifikát s QR kódem je ke stažení na webu „Očkovací portál občana“ na https://ocko.uzis.cz/. Přihlášení je možné přes eidentita.cz nebo jednorázovým kódem přes sms, kdy je potřeba uvést rodné číslo a číslo občanského průkazu. U dětí bez občanského průkazu nebo pro cizince je možnost přihlášení přes zadání čísla mobilního telefonu, e-mailu a data narození. Tyto údaje musí souhlasit s údaji zadanými v testovacím centru.

Další opatření

Diváci přítomní na stadionu jsou povinni nosit během utkání ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).

Předem děkujeme za dodržování všech bezpečnostních opatření! Těšíme se na vás na Andrově stadionu!
A tým - další aktuality:

Jílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na BaníkuJílek: Zklamání. Vůbec jsme nenavázali na zápas na Baníku
| 06.08.2022
Jemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničehoJemelka: Měli jsme rozhodnout na začátku, první gól byl z ničeho
| 06.08.2022
Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2Derby vyhrála Zbrojovka. Sigma - Brno 0:2
| 06.08.2022
Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!Sigma hostí v moravském derby Brno. Chceme potvrdit výhru z Ostravy!
| 05.08.2022
Vyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízeníVyjádření klubu k zahájení disciplinárního řízení
| 05.08.2022
Hostem v Podcastu SigmaJede byl Radim BreiteHostem v Podcastu SigmaJede byl Radim Breite
| 04.08.2022
Před zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a MarošimPřed zápasem s Brnem fanzóna s Uličným a Marošim
| 03.08.2022
Zveme fotbalovou mládež na moravské derby proti Brnu!Zveme fotbalovou mládež na moravské derby proti Brnu!
| 02.08.2022
Mojmír Chytil: Rozhodlo se na začátku druhé půleMojmír Chytil: Rozhodlo se na začátku druhé půle
| 30.07.2022
Jsme ve velké euforii, vše nám dnes vyšlo, řekl Jílek po BaníkuJsme ve velké euforii, vše nám dnes vyšlo, řekl Jílek po Baníku
| 30.07.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná