Tipsport.cz

Upřesnění termínu 3. kola MOL Cupu

15.09.2021 / A tým

Domácí pohárová soutěž bude pokračovat svým 3. kolem. V něm Hanáci budou zajíždět na hřiště druholigové Vlašimi.

Nyní známe přesný termín utkání, který je stanoven na úterý 21. září od 16 hodin.

11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné
| 14.10.2021
MOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými BudějovicemiMOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými Budějovicemi
Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.
| 11.10.2021
Sigmáci absolvovali testování v ReFit ClinicSigmáci absolvovali testování v ReFit Clinic
| 06.10.2021
Spáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lizeSpáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lize
| 04.10.2021
Bohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal JílekBohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal Jílek
| 02.10.2021
Hála: Dva rychlé góly soupeře nás srazilyHála: Dva rychlé góly soupeře nás srazily
Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2
Poslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl KerbrPoslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl Kerbr